Zmien skórke
Logo Polygamii

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - sprawdzamy jak duży jest ten "największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji" [wideo]

Uncharted™: Zaginione dziedzictwo_20170814220250
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo stawia pierwsze kroki w kierunku gry z otwartym światem. Jak bardzo otwartym i jak te kroki wypadają w praktyce?

Naughty Dog wspominało o tym przed premierą. Informacja o semisandboksowym komponencie pojawiła się też w komplecie z przesłaną nam przez Sony kopią recenzencką:

Uncharted Zaginione Dziedzictwo przedstawia największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji, olbrzymią przestrzeń w Ghatach Zachodnich. Zachęcamy do wskoczenia za kierownicę jeepa i zwiedzanie obszaru oraz ruin we własnym tempie – zbliżając się do głównych i pobocznych celów w dowolnej kolejności.

Jak napisali, tak zrobiłem – wskoczyłem za kierownicę jeepa i pokręciłem się trochę po dostępnej okolicy. Jeżeli jesteście ciekawi wielkości udostępnionego terenu, a także liczby atrakcji, jakie przygotowało tam dla nas Naughty Dog, to zapraszam na ten dwudziestominutowy seans z moim komentarzem.

Recenzja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pojawiła się na Polygamii w zeszłym tygodniu. Europejska premiera gry zaplanowana natomiast jest na 23 sierpnia. Tylko jeszcze przypomnę, że Zaginione Dziedzictwo to samodzielny dodatek do serii, dostępny zarówno w cyfrze, jak i w pudełku.

Paweł Olszewski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

Poprawka – na PS4 Pro gra jest renderowana w 1440p i albo upscalowana do 4K albo downscalowana do 1080p, w zależności od typu telewizora. Na zwykłym PS4 gra działa w natywnym 1080p.

Zyngi
Użytkownik

No i niestety tylko 30 FPS.

Simplex
Użytkownik

Jak każden Uncharted i jak zdecydowana większość gier na konsole, więc bez zdziwien.
Na szczęście 60fps będzie w remasterze na PS5 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry