Zmien skórke
Logo Polygamii

Ubisoft znów bawi się z graczami. Watch Dogs 3 w Londynie?

Ostatnia aktualizacja Watch Dogs 2 zmienia zakończenie gry.

Sprzedaż Watch Dogs 2 nie powalała, ale sequel zebrał lepsze noty od części pierwszej i naprawił wiele jej niedociągnięć. O to, czy seria będzie kontynuowana raczej nie powinniśmy się martwić. Nie w przypadku, gdy Ubi będzie potrzebować gry akcji, by przeplatać nią premiery Assassin’s Creed, które chyba nie będzie już ukazywać się co roku. No i Yves Guillemot zdradził przecież ostatnio, że jego firma skupi się teraz na rozwijaniu już obecnych na rynku marek, a nie wprowadzaniu nowych.

Na plotkowanie o Watch Dogs 3 jest jeszcze pewnie za wcześnie, ale… Ubi samo zaczęło, dorzucając w aktualizacji gry nową scenkę na jej koniec. Konkretniej – rozmowę telefoniczną, która porusza temat komórek DedSecu, pojawiających się na całym świecie.

Niby bzdurka, ale społeczność graczy zwróciła uwagę na tytuł odtwarzanego pliku. Szybko okazało się, że są to współrzędne geograficzne Brixton Market w… Londynie.

Jeśli nie chodzi o wakacyjny wypad Marcusa w jakimś DLC (a raczej nie chodzi, bo nowa lokacja to ogrom pracy), to być może poznaliśmy właśnie miejsce akcji trzeciej części Watch Dogs. Na pewno pasowałoby do tematyki, wszak to najmocniej monitorowane miasto świata, w którym granica między prywatnością a bezpieczeństwem mieszkańców jest bardzo cienka. Było co hackować, a i intrygujących tematów do poruszenia nie zabraknie, jeśli seria faktycznie przeniesie się do Wielkiej Brytanii.

Póki co to tylko zgadywanie, ale Ubisoft lubi w ten sposób wodzić graczy za nos. Przecież nawet w samym Watch Dogs 2 mamy zwiastun potencjalnie nowej gry tego wydawcy.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
simpson
Użytkownik

łaaaał, ale ubi dogadza swoim klientom, od razu się nabrałem i lecę wydzierżawić swój egzemplarz na uplay

simpson
Użytkownik

“(a raczej nie chodzi, bo nowa lokacja to ogrom pracy)” – jaki ogrom, dadzą ten z assasina tylko zamienią konie na auta i mapa gotowa

arewehavinfunyet
Użytkownik

Vivendo przejelo juz tych oszustow czy nie?

Popularne wpisy

Popularne Gry