Zmien skórke
Logo Polygamii

Ubisoft cichutko prosi, byście nie zapominali o The Crew 2 po premierze Forzy Horizon 4

Stąd premierze DLC towarzyszy darmowy weekend na pecetach.

Pisałem o tym jeszcze w recenzji wszystko-ścigałki Ubi, ale na platformach, które oferują najnowszą produkcję Playground Games (przepiękne i generalnie “prze” Horizon 4), trudno będzie utrzymać zainteresowanie swoim, zdecydowanie słabszym tytułem. The Crew 2 stawia na ilość zamiast jakości, jak to często u Francuzów bywało w niedawnej przeszłości, zasypując gracza dziesiątkami typów pojazdów lub mapą o rozmiarach pozbawiających języka w gębie (z naprawdę fajnymi trasami), ale dając tylko „taki sobie” model jazdy w większości przypadków.

I może nie pomóc bardzo fajny dodatek Gator Rush, w którym pojawia się nowy poziom trudności, tryb Ace, mnóstwo wodnych pojazdów (bo przecież tylko poduszkowców brakowało!) oraz podmokłych torów. I bez rozszerzenia rozmiary zawartości przyprawiały o zawrót głowy, zatem fanom to na pewno nie będzie przeszkadzać, podobnie jak użytkownikom PlayStation 4, którzy pozbawieni są właściwie sensownej, świeżej alternatywy (gdyż w temacie arcade’owego szaleństwa na tej platformie moje serce nadal bije mocniej na wspomnienie Drivecluba). Niemniej z darmowego weekendu w Stanach Zjednoczonych skorzystają wyłącznie użytkownicy Uplay PC.

Do czego zachęcam, jeśli chwilowo portfel straszy pustką. W trzy dni można zaliczyć z jakieś 10% całego The Crew 2 (czyli spędzić tam ponad dziesięć przyjemnych godzin, najlepiej przy muzyce Reikowskiego). Kto wie, może w poniedziałek myśl o powrocie nie zgaśnie. Owszem, macie na wyciągnięcie ręki serię pod każdym względem doskonalszą, ale kurczę. Nie tylko Forzą człowiek musi żyć. Może, owszem, i byłby całkowicie zadowolony na długo, ale nie musi!

Więcej na temat:

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
3 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sasilton
Użytkownik

Ta gra jest głupia już w samych założeniach.

Aimagylop
Użytkownik

Zapomniałem o The Crew 2 przed premierą the The Crew 2.

MrDraiger
Użytkownik

W The Crew 3 dostaniemy tę samą mapę co w 1 i 2 ale z czterema porami roku

Popularne wpisy

Popularne Gry