Zmien skórke
Logo Polygamii

Twórcy The Forest ogłosili kiedy gra opuści wczesny dostęp

Cuda czasami się jednak zdarzają.

The Forest przez lata był wytykany palcami jako symbol nieudolności Early Accessu. Pomimo wcale nienajgorszej jakości, przeczył idei wczesnego dostępu, który powinien służyć raczej do nadawania grze ostatecznych szlifów. W premierę survivalu autorstwa Endnight Games wielu przestało wierzyć już dawno w trakcie czteroletniego pobytu produkcji we wczesnym dostępie.

O zbliżającym się wydaniu finalnej wersji twórcy wspominali już od jakiegoś czasu, teraz wiemy już jednak kiedy się ukaże. Premiera nastąpić ma 30 kwietnia. Z „debiutem” tytułu wiąże się też nowa cena 19,99 dolarów, która zacznie obowiązywać od dnia premiery. Teraz to 14,99, jeżeli więc wciąż jej nie macie, jest jeszcze trochę czasu żeby oszczędzić.

Nie znaczy to oczywiście, że Forest było grą złą. Wręcz przecwinie, przez lata obecności na rynku dorobiło się wiernej społeczności. Całość mocno też się w tym czasie rozwinęła. Na bieżąco aktualizowano choćby silnik graficzny. Sam nie mogłem poznać gry, gdy odpaliłem ją po dwóch latach przerwy.

Z drugiej strony premiera to też zabieg czystko marketingowy. Autorzy gry potwierdzają bowiem chęć dalszego usprawniania gry. Może okazać się, że w The Forest poza zalewem recenzji nie zmieni się wiele. Być może w maju zamierzają mocniej skupić się już na wersjach konsolowych, wszak przed końcem roku do lasu mają wybrać się też posiadacze PlayStation 4.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

“W premierę survivalu autorstwa Endnight Games wielu przestałem” coś tu chyba nie wyszło 😉 Sama gra, cóż… nie.

Simplex
Użytkownik

Darmowa korekta:
“przecwinie”

Bartosz Witoszka
Redaktor

Powinni nam za to odpalać coś od czasu do czasu 😀

Popularne wpisy

Popularne Gry