Zmien skórke
Logo Polygamii

Twórcy Anthem opóźniają nową zawartość przez walkę z błędami

Najpierw błędy, później nowa zawartość.

Jeżeli gracie jeszcze w Anthem i czekacie na nową zawartość… to jeszcze trochę sobie poczekacie. Z obietnicy dostarczenia sporej ilości nowych elementów tuż po premierze Bioware nie wywiąże się natomiast dlatego, że firma postanowiła najpierw powalczyć z błędami. Zabawne są wypowiedzi przedstawicieli studia, bo dawno już nie widziałem, żeby ktoś tak wprost powiedział publicznie, że jego gra jest słaba. Czy raczej, że “nie jest świetna”, ale tłumacząc z pijarowego na polski… Spójrzcie zresztą na fragment oficjalnego stanowiska firmy:

Wierzymy, że gra będzie świetna, ale zdaliśmy sobie sprawę, iż dotarcie tam będzie wymagało mnóstwa ciężkiej pracy.

BioWare tłumaczy się też, że skala rzeczy do poprawienia przerosła założenia. Nic dziwnego, jak tworzy się tak dużą grę w rok po zmarnowaniu pół dekady na prace koncepcyjne… Firma zapewnia poza tym, że wciąż trwa praca nad obiecanymi rozszerzeniami. Studio chce dostarczyć obiecany moduł rajdów dla 4 graczy oraz będący większym dodatkiem Kataklizm jak najszybciej się da, ale uznano, że najlepszym rozwiązaniem będzie jednak zacząć od połatania gry.

Daty premiery opóźnionych nowych elementów jeszcze nie podano. Poza zawierającym kolejne misje fabularne Kataklizmem opóźniony zostanie też nowy system przydzielania łupów, rangi, gildie oraz dodatkowe nagrody. Na razie firma obiecała tylko, że nowych informacji na temat postępów w pracach spodziewać możemy się jeszcze w maju.

Krzysztof Kempski

 

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
3 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Deniryer
Użytkownik

EA oficjalnie powinno zmienić nazwę z Electronics Arts na Early Access.

$60 za grę AAA z mikro-transakcjami w fazie rozwojowej, bo wrzucenie tego do wczesnego dostępu byłoby potwarzą dla twórców Indie i nie tylko, którzy faktycznie się starają i dostarczają więcej zawartości nawet w nieukończonym produkcie.

Ta branża naprawdę potrzebuje porządnego kopa.

princefluff
Użytkownik

No niestety aż strach kupować nowe gry, patrząc jak wygląda Mortal Kombat 11 na premierę 🙁

gseed
Użytkownik

Jaka słaba gra?

4/5, za dużo strzelania

princefluff
Użytkownik

Prawda jest taka – powinni ODDAC KASE i wycofac gre. Popracowac 2 lata i wypuscic ponownie. W tej postaci dla Anthema nie ma ratunku, chociaz jak to mawiaja – nadzieja umiera ostatnia.

Sidd
Użytkownik

specjalnie załozyłem tutaj konto, żeby ci odpisać. pewnie 20 minut pograłeś i oceniasz.

princefluff
Użytkownik

Oj, specjalnie zakładałeś konto, żeby napisać taki durny komentarz? ‘Nie wiem, więc się wypowiem’. Pudło! Grałem dużo więcej niż myślisz i pilnie śledzę rozwój, a właściwie rozkład Anthema. Raport Jasona czytałeś? Ankiete reddita widziałeś?

Bregowicz
Użytkownik

Chciałbym powiedzieć, że dam tej grze szansę, widząc jak gwałtownie spada jej cena – ah, no niech mają te parę groszy. Będą widzieli, że zrobili totalne bagno, ale starają się, łatają, ja to doceniam. Rok za późno się zabrali, ale są pod rządami EA, cud, że w ogóle mogą coś doszlifować . Dam szansę, w końcu cena już teraz, raptem dwa miesiące po premierze, wynosi 100 złotych za nową w folii. Co w takim razie będzie latem, takim sierpniu, idealnie na ogórki. Tak sobie myślę. Ale jednocześnie pamiętam, że to EA i przeczuwam, że zaraz wybuchnie “to była cudowna przygoda,… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry