Zmien skórke
Logo Polygamii

Tradycyjny team deathmatch trafi do PUBG

Coś dla konserwatystów.

Wraz z premierą wersji 6.2 PUBG do gry trafi nowa sekcja – Arcade. Dawać ma ona graczom możliwość korzystania z trybów rozgrywki innych niż standardowe battle royale. Pierwszym z nich będzie tradycyjny team deathmatch.

Jak się więc będzie grało w team deathmatch w PUBG? Dość standardowo. Do wyboru będzie 7 przygotowanych w tym celu map, na których toczyć się będą pojedynki 8 na 8. Również reszta zasad będzie dość typowa – będą więc i respawny, i odradzające się zdrowie, nie będziemy też zadawać obrażeń towarzyszom z drużyny.

A ograniczenia? Po pierwsze – rozgrywka możliwa będzie wyłącznie przy użyciu kamery pierwszoosobowej. Gracze będą też mogli wybierać wyłącznie z predefiniowanych zestawów wyposażenia, nie będzie w tym zakresie wolności znanej z podstawowego PUBG.

Team deathmatch w PUBG wprowadzi też jeden oryginalny mechanizm – Boost Gauge. Będzie to pasek, ładujący się podczas eliminowania wrogów i zadawania im obrażeń, a spadający, kiedy obrażenia otrzyma gracz. Wypełnienie paska będzie zaś konieczne do włączenia się regeneracji zdrowia. W ten sposób ten klasyczny tryb w PUBG premiować chce agresywne granie i wychodzenie do wrogów.

Team deathmatch jest zaledwie pierwszym z nowych trybów, jakie trafiają do gry w ramach sekcji Arcade. Wprowadzający ją patch 6.2 jest w tej chwili dostępny na serwerach testowych gry. Do szerszego grona odbiorców trafi zaś w przyszłym tygodniu.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry