Torchlight również na Xbox Live Arcade

Torchlight również na Xbox Live Arcade
13.10.2009 12:25
Jakub Jatkiewicz
Jakub Jatkiewicz

Max Schaefer z Runic Games powiedział, że chciałby aby Torchlight, najnowszy hack’n’slash tego studia, był dostępny także na Xbox Live Arcade. W tej chwili zaplanowana jest jedynie premiera na PC, która odbędzie się 27 października. Gra będzie dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Niestety w tej chwili wydanie Torchlighta na Xbox Live Arcade mijałoby się z celem, gdyż dopiero po premierze gry pojawi się kolejna wersja zawierająca elementy sieciowe. Chcąc uniknąć zamieszania i ewentualnie podwójnego wydawania na Xboksie, studio w tej chwili wstrzymuje się z tą decyzją. Problemem jest także mała wydajność studia, spowodowana jego wielkością.

"Dużo na ten temat rozmawiamy. Marzymy o wydaniu wersji na Live i prawdopodobnie będzie to marzenie, które spełnimy. Jesteśmy poświęceni pracami nad wersją MMO, a jesteśmy małym studiem. Mamy jedynie jeden mały zespół".

Dużo może zależeć także od popularności Torchlighta wśród pecetowych graczy, jeśli gra się nie przyjmie, los wersji na Xboksa może stanąć pod znakiem zapytania.

fot.: Runic Games

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)