Zmien skórke
Logo Polygamii

To już oficjalne - Call of Juarez: The Cartel pojawi się tego lata

No i proszę, mamy oficjalną zapowiedź nowej części gry Call of Juarez od wrocławskiego Techlandu. Tak, jak mówiły plotki, jej akcja będzie dziać się współcześnie.

I to w zasadzie wszystko – poza premierą w lecie –  czego możemy dowiedzieć się z oficjalnej informacji prasowej. “Gra przeniesie najlepsze elementy Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych, jednocześnie zaskakując odważną, wciągającą historią”, “Gracze mogą liczyć na przeżycie jedynej w swoim rodzaju podróży – od serca współczesnego Los Angeles, do Juarez w Meksyku”, od siebie dodamy, że zapewne wszyscy w Techlandzie są bardzo podekscytowani możliwością pracy przy tym projekcie i że będzie to pewnie najlepsze Call of Juarez, jakie stworzono do tej pory.

My też jesteśmy podekscytowani, bo w końcu przy poprzedniej części gry bawiliśmy się bardzo dobrze. No i od razu mamy też potwierdzenie wersji konsolowych.

Przypomnijmy też, że według plotek osią intrygi mają być skorumpowani gliniarze i mafia narkotykowa. Podtytuł gry – Kartel – wydaje się to potwierdzać. Ma być dostępny też dostępny tryb kooperacji (zwróćcie uwagę, że na jednym z obrazków widoczne są 3 osoby – czyżby tyle mogło grać na raz?), tajne misje, i pościgi samochodowe. Więcej pisaliśmy o tym tutaj. No ale to tylko plotki. Czekamy na pierwsze informacje o samej rozgrywce. Coś nam mówi, że niedługo powinny się pokazać.

Piotr Gnyp

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o