Zmien skórke
Logo Polygamii

THQ Nordic nie zwalnia tempa! Zapowiedziano Knights of Honor II: Sovereign

Kolejna strategia warta uwagi.

Ostatnio Tatiana pisała o przejmowaniu kolejnych studiów przez THQ Nordic, a Adam nie mógł pozostać obojętny na plany wydawania przyszłych produkcji. Tym razem będzie mowa o zapowiedzi świeżutkiej gry, której nikt nie mógł się spodziewać – zwłaszcza w wydawniczej bibliotece firmy. Knights of Honor II: Sovereign jest kontynuacją strategii z 2004 roku. Za jej produkcję odpowiada studio Black Sea Games. Nie podano dokładnej daty, ale zagramy dopiero w przyszłym roku.

Przy okazji zapowiedzi udostępniono zwiastun, w którym rozgrywki co prawda nie zobaczymy, ale klimatyczną animację już tak. “Wielka strategia” kroczy ścieżkami wytoczonymi przez pierwowzór. Gracze będą zarządzać swoim królestwem w średniowieczu, a walki odegrają w czasie rzeczywistym. Nie zaskoczę raczej nikogo, mówiąc, że należy gromadzić armię, prowadzić dyplomację czy zarządzać prowincjami. W osiągnięciu celu można wykorzystać również szpiegów, co już brzmi ciekawiej.

Z dobrych wieści należy wspomnieć o trybie multiplayer, bo podbijanie Europy jest znacznie ciekawsze, gdy przyjaciele walczą u naszego boku. Grafika głowy nie urywa, ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Baa! Wygląda nawet całkiem przyjemnie. A tyle mi w zupełności wystarczy. Dopisuję kolejną strategię do “osadników” i twierdzy (ta już ładnie nie wygląda).

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Winch2005
Użytkownik

Dawno nie zaglądałem na poly i był to ostatni widoczny dla mnie news na liście. Przegapiłbym taką informację :/ Na trzy dni nie można odpocząć od komputera 😀 Dlaczego tak o tym piszę? Bo w pierwowzór grało mi się świetnie i przez lata czekałem na kolejną część. Czekałem tak długo że aż zapomniałem o tej grze. Były później świetne tytuły takie crusader kings czy eu3 ale one były bardziej hardcore’owe. Knights of Honor to był taki casual friendly zabieracz czasu. Bardzo przyjemny w moich wspomnieniach.

News świetny.

Popularne wpisy

Popularne Gry