Zmien skórke
Logo Polygamii

The LEGO Movie 2 Videogame - gra, w której wszystkie klocki będą dozwolone

Everything WAS awesome.

Warner Bros, TT Games i The LEGO Group zapowiedzieli właśnie grę na podstawie The LEGO Movie 2. Akcja ma się toczyć wokół walki z najeźdźcą z kosmosu w post-apokaliptycznym Bricksburgu, który wygląda lepiej, niż nowy Fallout… Brutalny atak obcych (niemożliwych do pokonania potworów Duplo – wiem, co mówię, one naprawdę są niezniszczalne) obrócił świat Emmeta i Lucy w perzynę. Ale nie jest im dane zbudowanie społeczności na ruinach – muszą wyruszyć w kosmos do systemu Systar.

Film będzie przeniesiony żywcem do realiów gry – znajdą się w niej nie tylko te same lokacje i bohaterowie (prawie setka, w tym będący połączeniem kilku ról Chrissa Pratta, Rex Niebezpiecznik), ale też poszczególne sceny. Co więcej, The LEGO Movie 2 Videogame zawierać będzie nawiązania do pierwszej części filmu.

Premiera planowana jest na 2019 rok na PC, PS4, Xbox One i na Switcha, a wraz z nią pojawią się oczywiście nowe zestawy LEGO i figurki kolekcjonerskie (już czuję przez skórę, że trzeba będzie się mocno postarać, by zdobyć Kicię Rożek w kolczatce, ale czego się nie robi dla dziecka?).

A tutaj zwiastun drugiej części, która ukaże się w Polsce już 8 lutego 2019 (jest świetnie, są welociraptory i Kicia Rożek!). Na samym początku mamy klimat jak w Falloucie albo Mad Maksie:

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry