Zmien skórke
Logo Polygamii

The Forest ukaże się na PS4 jeszcze w tym roku

Na szczęście nie musimy czekać kolejnych 4 lat na premierę.

Na pełną wersję The Forest gracze musieli czekać 4 długie lata od chwili, gdy w maju 2014 zadebiutowała w Early Accessie. Choć gra przeszła przez wiele komplikacji i zmian wersji silnika graficznego, ostatecznie wydana 30 kwietnia 2018 pełna wersja całkiem nieźle się obroniła. Wielką przyjemność sprawiało choćby budowanie własnych domostw, czy poznawanie sekretów wyspy. Po szczegóły odsyłam natomiast do swojej recenzji.

Endnight Games od początku wspominało też o chęci wydania gry na PlayStation 4 i okazuje się, że na konwersję przygód rozbitka na plaży pełnej kanibali nie będziemy czekać tak długo jak na wersję PC. Gra ukaże się już 6 listopada tego roku. Twórcy nie przewidują raczej zbyt wielu usprawnień poza oczywiście sterowaniem dostosowanym do potrzeb nowej platformy.

Nowości nie brakuje również w wersji PC, która jakiś czas temu otrzymała nieobecne jeszcze w dniu premiery wsparcie dla okularów VR. Premiera nie sprawiła też, że Endnight Games zaniechało patchowania gry. W tym miesiącu mocno skrócono choćby czas zapisywania gry i wprowadzono poprawki do trybu VR.

Krzysztof Kempski

 

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arcybibosz
Użytkownik

Ale nikt nie czeka, chyba że ty ;d.

Popularne wpisy

Popularne Gry