Zmien skórke
Logo Polygamii

The Division 2 doczeka się aż pięciu różnych wydań

W tym aż dwóch różnych kolekcjonerek.

The Division 2 ukaże się już 15 marca 2019 roku, gry nie mogło więc zabraknąć na Gamescomie. Z pewnością więcej o samej rozgrywce napisze nasza targowa ekipa, a na razie mamy dla was nowy trailer, przedstawiający między innymi pozostałości białego domu oraz informację o wszystkich dostępnych edycjach gry.

Nieco dłuższy temat to poszczególne edycje gry – będzie ich aż 5, w tym dwie różne (również pod względem ceny) kolekcjonerki! W najbardziej podstawowej wersji bonusem będzie DLC Capitol Defender z dodatkową bronią i strojem. Będzie też limitowana odznaka. Droższa, wyceniona już na 399/419 zł (PC/konsole) będzie Gold Edition zawierająca season passa. Warto zaznaczyć, że sam pakiet zatytułowany został Year 1 Pass, a więc zapewne na jednym karnecie się nie skończy… Możliwe będzie też rozpoczęcie zabawy 3 dni wcześniej, a dodatki w tej edycji będą trafiały do graczy z tygodniowym wyprzedzeniem.

Za 479 złotych kupicie natomiast Ultimate Edition, która poza bonusami z Gold Edition zawiera też trzy paczki drobnych DLC, zawierających nowe bronie, skrzynkę na przedmioty czy stroje. Jest to wydanie wyłącznie cyfrowe.

Przejdźmy do Dark Zone Edition, które jawi się jako kolekcjonerka dla graczy z mniej zasobnym portfelem. Za 439/499 złotych dostaniemy tu grę, dwa pakiety DLC z przedmiotami (nie ma tu season passa), soundtrack na płycie, fizyczny artbook, drukowaną mapę świata gry oraz figurkę postaci z gry. Cena nienajgorsza, choć chciałoby się zobaczyć tutaj jeszcze co najmniej steelbook.

Znajdzie się za to w Phoenix Shield Edition. Poza tym znajdziecie tu też wszystkie wspomniane wyżej pakiety DLC łącznie z Year 1 Passem i komplet bonusów dostępnych w tańszej kolekcjonerce. Ogromna różnica w cenie (1039/1079 zł) wiąże się z tym, że w pudełku znajdziemy nieco inną figurkę. Przedstawia inną postać i zdaje się, że będzie nieco większa. Brian Johnson z Phoenix Shield został wykonany w skali 1:6. Jak ktoś potrzebuje poćwiczyć matmę przed powrotem do szkoły (to już mniej jak 2 tygodnie…), napiszcie nam czy (załóżmy) dwumetrowy na oko gościu w takiej skali będzie dużo wyższy niż te 30 cm :).

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
3 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marrond
Użytkownik

Ciekawe tylko czy gra będzie miała ręce i nogi, czy jak to gry Ubisoftu mają w zwyczaju być grywalnymi dopiero rok po premierze?

Simplex
Użytkownik

Az PIĘĆ wydań???? Wow, to zupelnie niepodobne do Ubi.
comment image

Simplex
Użytkownik

A jest opcja usunięcia komentarza?

Simplex
Użytkownik

10char

MrDraiger
Użytkownik

comment image
Kiedy obrazki w komentarzach poprawnie działają

Bartosz Witoszka
Redaktor

W tych wyliczeniach zgubiłem się na pierwszej edycji…

Popularne wpisy

Popularne Gry