Take-Two zaatakuje na urządzeniach przenośnych

Take-Two zaatakuje na urządzeniach przenośnych03.09.2009 17:41
Jakub Jatkiewicz

W trakcie konferencji poświęconej dochodom Take-Two za trzeci kwartał tego roku mówiono wiele na temat dystrybucji cyfrowej i planów firmy względem gier na urządzenia przenośne, głównie chodziło o iPhone'a. Zdaniem T2 zarówno dystrybucja cyfrowa jak i gry na platformy Apple są ważną częścią strategii firmy, której wstępne plany powstały już przed dwoma laty.

Take-Two zainteresowało się grami na iPhone'a i iPoda Touch głównie z powodu statystyk - aż 6 na 20 osób dysponuje komórkami, na których można grać.

"Jesteśmy dumni z naszej własności intelektualnej i sądzimy, że mamy najlepszą kolekcję w całej branży. Przeniesienie tego na urządzenia przenośne jest bardzo ważne, ponieważ nie każdy ma konsolę lub PC.

Będziemy wspierać urządzenia przenośne, gdyż jest to okazja, której nie możemy zignorować i niezależnie od tego na jaką platformę tworzymy powinien to być tytuł najwyższej jakości".

Take-Two nie podało zbyt wielu szczegółów dotyczących nowej strategii firmy, w kontekście nieznanej przyszłości dystrybucji cyfrowej, przedstawiciel firmy doprecyzował swoje słowa twierdząc, że niezależnie od tego co się stanie, Take-Two pozostanie w tym sektorze i postara się jak najlepiej go wykorzystać.

fot.: Take-Two

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)