Zmien skórke
Logo Polygamii

Tajemnice Rapture i Columbii będziemy mogli odkrywać również na Switchu

Pytanie tylko kiedy.

Jedną z najważniejszych serii gier siódmej generacji był BioShock, które nie dość, że były udanymi immersive simami, to na dodatek eksplorowały tematykę, w którą twórcy gier się zazwyczaj nie zapuszczają. Wystarczyło to do zbudowania wokół tytułów Kena Levine’a i reszty zespołu z Irrational Games kultu, który mimo upływu siedmiu lat (tak, jesteśmy aż tak starzy) dalej trzyma się dobrze.

Na początku grudnia właściciel praw do marki (2K Games) ogłosił, że nowo powstałe studio, Cloud Chambers, zajmie się tworzeniem nowych BioShocków, jednak na razie nie wiadomo, kiedy dostaniemy więcej konkretów. Tymczasem tajwańska agencja zajmująca się przyznawaniem kategorii wiekowych grom, oceniła BioShock: Collection na Switcha. Pakiet wszystkich gier z serii wraz z DLC został wydany w 2016 roku na PlayStation 4 Xbox One oraz komputerach osobistych, a teraz najprawdopodobniej zmierza na konsolkę Nintendo.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie daty premiery, ale po tym, jak wypłynęła informacja o porcie, nastąpi to pewnie prędzej niż później.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dex4er
Użytkownik

Robi się to już trochę jak ze Skyrimem. Nowa platforma zamiast nowej gry.

Popularne wpisy

Popularne Gry