Steam – narzekań ciąg dalszy

Steam – narzekań ciąg dalszy31.01.2005 12:45
Marcin Kamiński

Valve musi uporać się z narzekaniami coraz większej ilości osób na działanie Steama. Po kilku ostatnich awariach i całkowitym wyłączeniu systemu, rozdzwoniły się telefony, aby zmienić zasady autoryzacji i logowania, szczególnie w przypadku gry jednoosobowej.

Każdy, kto chce pograć w tryb single-player i tak musi zalogować się do Steama. W przypadku jednak, kiedy ten nie działa, gra Half-Life 2 staje się zupełnie bezużyteczna na okres awarii, bowiem rozgrywka nawet w pojedynkę staje się niemożliwa.

Dodatkowe zarzuty tyczą się sytuacji, w której osoba nabywająca pudełko z grą odkryje, że jej cd-key został już przez kogoś wykorzystany. Aby uzyskać nowy klucz od Valve, trzeba czekać nawet dwa tygodnie. Dalej jest przypadek, który tak naprawdę niewiadomo, czy jest do końca zgodny z prawem. Otóż kiedy będziemy chcieli odsprzedać nasz egzemplarz HL2, aby zlikwidować założone konto i odblokować cd-key w celu użycia go przez inną osobę, zapłacić musimy dodatkowe 10 dolarów!

Forum dyskusyjne zawiera wiele wpisów od niezadowolonych użytkowników Steama. Czy odnióśł on więc sukces? Za wcześnie, aby o tym jeszcze decydować, jednak widać, że ma on swoje niedociągnięcia.

O grze możecie podyskutować na naszym forum.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)