Zmien skórke
Logo Polygamii

Stało się! Anthem ukończony

Usta otworzone tak szeroko - krzyczycie z radości czy ziewacie?

Dopiero wczoraj Krzysiu pisał o interesujących nowinkach z Anthem – chociażby formie mikropłatności, na jaką zdecydowało się BioWare – a teraz taki konkret. Jesteśmy niecały miesiąc przed premierą (22 lutego), tymczasem produkcja została zakończona. EA i deweloperzy nie mogli się powstrzymać i jednym słowem oznajmili wieści światu. Gra, w przypadku której panuje chyba największy rozstrzał opinii w branży, trafi w nasze ręce zgodnie z planem. I zdecydowanie lubimy o takich wiadomościach pisać. Lepsze to niż kolejne obsuwy.

Czym okaże się Anthem? Rzeczywistym konkurentem dla Destiny? Ledwo działającym rozczarowaniem na miarę Fallouta 76? Czy przywróci blask nazwie BioWare? Od jutra i premiery dema ta dyskusja ruszy na dobre. Mimo przedziwnego marketingu obranego przez wydawcę – jest mnóstwo głosów „za”, które tłumaczą, o ile inaczej prezentuje się rozgrywka od tego, czym chwalono się podczas najgłośniejszych pokazów. Wszak powstaje od naprawdę dawna pod pieczą niegdyś fantastycznych. Pierwsze wzmianki o tym projekcie BioWare podrzucał graczom jeszcze w 2014 roku. Huknie to? Czy syknie jak niewypał?

Zobaczymy. Dziś można rozpocząć mały piąteczek jedną lampeczką za zdrowie BioWare.

Więcej na temat:

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
9 Komentarze
0 Odpowiedzi
9 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
asprin93
Użytkownik

Cytat: krzyczycie z radości czy ziewacie?
A jest z czego gdy wydawcą jest EA!?.

s.p.
Użytkownik

Ziewałem przy Alphie. Już zapominam o tej grze. Nie mogę się doczekać premiery żeby nikt mi już o niej nie przypominał.

Bartosz Witoszka
Redaktor

A ja czekam i chętnie ograłbym na premierę, tylko sesja… no cóż, może nie umrze za szybko i zdążę jeszcze z kimś zagrać.

blantman
Użytkownik

Kończę Ace combat 7. Jutro zaczynam przygodę z re2 a we wtorek dochodzi combo z kingdom hearts 3 (wszystko na Xbox 🙂 ). Zanim pokończę te dwie to wychodzi metro. Gdzie mi przy tych gierkach jakieś multi gówno kupować. Szybciej kupię far ceny new dawn niż grę usługę. A jeszcze battletech na pc rozgrzewamy i odkryłem slay the spire. O a zaraz total war three kingdom i dodatek do civ. Mam nie skończone 2 epizody council… FM 19 dopiero 2 sezon wolves .. Jak znaleźć na to wszystko czas.

Finear
Użytkownik

chyba wyjątkowo #nikogo mocno pasuje

Lord Bart
Użytkownik

Jak na ostatnią deskę ratunku to naprawdę… szacun za odwagę. Tylko za to.

palmtoface
Użytkownik

Akcje EA spadną do poziomu w którym ogłoszą grę bez mikro płatności ale dodadzą po jakimś czasie – CHange my Mind

Aimagylop
Użytkownik

Ani to ani to, po prostu scrolluję dalej.

princefluff
Użytkownik

Ziew.

Popularne wpisy

Popularne Gry