Sony przeprasza za wczorajszą wpadkę

Sony przeprasza za wczorajszą wpadkę02.03.2010 17:38
Marcin Dąbrowski

Polski oddział Sony również zareagował w sprawie wczorajszego, masowego błędu PlayStation 3. Jak już dziś pisaliśmy stan konsol wrócił do normy i użytkownicy mogą teraz bez obaw z nich korzystać. Komunikat prasowy Sony Computer Entertainment Poland wyjaśnia przyczyny błędu i przeprasza za niego użytkowników.

"Mamy świadomość, iż wewnętrzny zegar w konsolach PS3 innych niż nowy model, zwany potocznie 'Slim', rozpoznał rok 2010 jako rok przestępny. Po zmianie wewnętrznego zegara w PS3 z 29 lutego na 1 marca, stwierdziliśmy iż błędne symptomy ustały i że użytkownicy mogą normalnie korzystać ze swoich konsol PS3.

Jeżeli czas wyświetlany na XMB (Cross Media Bar) jest wciąż nieprawidłowy, użytkownicy są w stanie zmienić ustawienia ręcznie, lub przez Internet. Jeżeli pojawią się nowe informacje w tej kwestii, będziemy je komunikować przez oficjalną stronę pl.playstation.com oraz w Centrum Obsługi Klienta PlayStation (tel. 801 230 000).

Raz jeszcze przepraszamy, za wszystkie niedogodności jakie spowodowała zaistniała sytuacja oraz dziękujemy za cierpliwość".

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)