Zmien skórke
Logo Polygamii

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pozwoli zabijać z odległości 1500 metrów. Nowy zwiastun pokazuje, że to naprawdę długa droga

Wybaczcie tę nieco sadystyczną precyzję, ale sami twórcy chwalą się odległościami. Wiemy też, kiedy możemy się Sniper Ghost Warrior Contracts 2 spodziewać.

Początek – za sprawą miejsca akcji i ścieżki dźwiękowej – zwiastuje raczej nową część filmu “Desperados”. Szybko jednak dowiadujemy się, w czym rzecz. Jest snajper, jest wystrzelony pocisk i długa droga nim trafi do celu. 

Czy lecący przez kilkanaście sekund pocisk może być ciekawy? Niby nie do końca, ale w ten sposób CI Games sprytnie pokazuje: zobaczcie, z jak daleka strzelił! Kula leci, leci, leci, leci, leci, leci, leci…

...leci…

jeszcze leci…

o, jest żołnierz, zaraz doleci…

to jednak nie o niego chodziło

w innych grach pewnie on by dostał

ale nie w Sniper Ghost Warrior Contracts 2…

bo tutaj strzały są z daleka…

naprawdę z daleka

dlatego pocisk jeszcze leci…

…zbliża się…

chwilka, dolatuje…

...bum, headshot! 

Wynik? 1 506 metrów. Samo CI Games przyznaje, że jest to “ekstremalnie długa odległość” i cóż – ja to odczułem.

– Dobrze wiemy, że odległy dystans strzałów snajperskich jest tym co budzi duże zainteresowanie wśród graczy. Dotychczas żadna gra snajperska na konsole i PC nie oferowała kampanii z tak dalekimi zasięgami. To duży krok naprzód nie tylko dla naszej serii, ale również dla gatunku gier snajperskich – dodaje Marek Tymiński.

Liczę jednak, że po tak długim locie scena trafienia będzie nieco bardziej efektowna. Trochę się czepiam, ale naprawdę spodziewałbym się ekstremalnego finiszu. 

Może na razie twórcy chcieli pokazać dystans. Zobaczymy. Premierę zaplanowano  pod koniec czwartego kwartału 2020 lub w pierwszym kwartale 2021 – dotyczy ona pecetów, PlayStation 4 i Xboksa One. O nowych konsolach CI Games póki co nie wspomina.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry