Zmien skórke
Logo Polygamii

Sin doczeka się remake'a

Hura?

Sin, czyli ta druga gra z lat 90., którą sprzedawano panią z kosmicznie nierealistycznymi proporcjami i gigantycznym biustem, doczeka się pełnoprawnego remake’a. Ukaże się on nakładem 3D Realms, a za jego przygotowanie odpowie studio Nightdive (pracujące wciąż nad remakiem pierwszego System Shocka).

O fakcie poinformował na Twitterze Frederik Schreiber z 3D Realms. Nie podał żadnych więcej informacji poza tym, że ma to być pełnoprawny remake (a nie wydanie z lekko poprawionymi teksturami i rozdzielczościami).

Pytanie – czy Sin powinien doczekać się remake’a? Z jednej strony jest to strzelanka z lat 90., która na pewno ma swoich fanów. Więc czemu nie, jeżeli ma ich to ucieszyć.

Z drugiej strony lata 90. były mrocznym, pełnym potworności okresem, z którego lepiej uważać, co się wybiera. Akurat ta gra nie jest czymś, co szczególnie dobrze rzutuje na graczy i ich upodobania.

Z trzeciej strony – to 3D Realms, ludzie, którzy przyczynili się już do uzmysłowienia nam jak tak naprawdę żenujący (a nie błyskotliwy i zabawny) był Duke Nukem 3D. Może więc w ogóle przykładam do nich za wysokie standardy.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nikodemsky
Użytkownik

Absolutnie nikomu nie potrzebny rimejk, był to całkiem niezły shooter na swoje lata ale wszyscy raczej kojarzyli go przez Panią na pierwszym planie. Dzisiaj do sukcesu nie wystarczy jedna, ładna Pani 😛

Bartosz Witoszka
Redaktor

A Lollipop Chainsaw? 😉

LorDex
Użytkownik

pamiętam, że w demo tej gry zagrywałem się jak powalony. gra miała rewelacyjny system hitboxów na dłuuuugo przed Soldier Of Fortune. No i ta snajperka/rusznica, którą można było poszaleć nawet w demie dzięki kodom do gry 😀
Niestety o ile pierwsze poziomy były miodne, o tyle już kawałek dalej robiło się dość nudno…

Simplex
Użytkownik

A kto pamięta Sin Episodes?

Jak chcą, to niech remakują, ja akurat nigdy nie grałem. Nostalgia jest teraz w cenie.
Bardziej jestem ciekaw czy wybuchnie jakiś skandal z okazji remastera Kingpin Life on the Streets. Tam się działo.

Popularne wpisy

Popularne Gry