Zmien skórke
Logo Polygamii

Serious Sam wraca. Szykuje się "poważna" rozwałka

Nie powiem, że czekam, ale zagram z rozkoszą

Z Poważnym Samem relację mam długoletnią. Pierwszy suchar w debiucie i już czułem, że zostaniemy kumplami. Pamiętacie? Pustynia, piramida, piasek. Sam dzielnie brnie przed siebie, dzierżąc naładowaną dubeltówkę. Nagle, zza wydmy wybiega drący się w niebogłosy, bezgłowy kamikaze. Strzał, żart, a potem totalna demolka.

Mijają lata i u nie-tak-dalekiego kuzyna Duke Nukem nic się nie zmieniło. Serię nadal przygotowują szaleni Chorwaci z CroTeam, nadal nie chodzi o nic innego, jak tysiące (dosłownie) wrogów wbiegających pod lufę Sama i bezkompromisową jatkę na ekranie.

Czwarta odsłona przygód Serious Sama ma nadejść w sierpniu. Początkowo trafi na Steama (pojawiła się nawet cena w przedsprzedaży: 142,99 zł) i Google Stadię. Konsolę muszą poczekać do 2021 r., co niespecjalnie dziwi bo twórcy wypracowali system (o nazwie Legion), który pozwala na wygenerowanie – uwaga – 11 tys. przeciwników podczas jednej batalii. Wątpliwe, by obecna generacja poradziła sobie z takimi liczbami.

Arsenał ma być przebogaty, wróci  opcja używania dwóch broni jednocześnie, nie zabraknie też obowiązkowej armaty.

Wrogów będzie cała masa, pojawią się wśród nich starzy znajomi Sama (z rozkrzyczanymi kamikaze na czele), ale Chorwaci zrobili też miejsce dla debiutantów. Eksterminacji będzie można dokonywać samotnie lub w czteroosobowej kooperacji.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
malyheman
Użytkownik

“Serious Sam: Drugie starcie” wspominam bardzo dobrze. Czysta radocha 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry