Zmien skórke
Logo Polygamii

Seria Just Dance z kinową adaptacją

Cóż za wspaniały pomysł!

Wiecie, jaka jest najpopularniejsza rzecz na świecie? Taniec! Taniec i gry wideo! Czyli w zasadzie dwie rzeczy –  taniec i gry wideo. I jeszcze kino. To trzy rzeczy. Taniec, gry wideo i kino. Tak najwyraźniej pomyślał Ubisoft.

Jak podaje Deadline Hollywod, należąca do Sony firma producencka Screen Gems nawiązała z Ubisoftem współpracę, która ma zaowocować powstaniem kinowej wersji gry Just Dance. Jak twierdzi sam producent, Just Dance to najpopularniejsza seria gier muzycznych w historii i to ma jej zapewnić sukces również poza rodzimym medium.

Bezpośrednio za produkcję filmu odpowiadać ma Ubisoft Film wraz z Olive Bridge Entertainment – firmą odpowiedzialną za kinową adaptację serii Assassin’s Creed. Czy coś może pójść źle?

Aktualnie producent jest dopiero na etapie poszukiwania scenarzysty, co oznacza, że wiele się jeszcze może wydarzyć zanim to dzieło trafi na ekrany kin (jeżeli w ogóle do tego dojdzie).

Czy można liczyć na jakiś sukces, chociażby w gatunku filmów tanecznych? Jeżeli celem jest “stworzenie filmu lepszego od Assassin’s Creed” to nie powinno być trudno. Z drugiej strony tamta produkcja zwróciła się niemal dwukrotnie, więc co ja tam wiem.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Ciekawe kto zagra Pandę?

marloon87
Użytkownik

W Chaos Theory była zapowiedź kinowego filmu w świecie Splinter Cella. To tak dla przypomnienia, że dla Ubisoftu są rzeczy ważne i ważniejsze 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry