Zmien skórke
Logo Polygamii

Sea of Thieves świętuje drugą rocznicę

Prezenty! Niespodzianki! Darmowe granie!

Z okazji drugiej rocznicy wydania Sea of Thieves twórcy gry – studio Rare – przygotowali szereg niespodzianek dla aktualnych i potencjalnych graczy tej pirackiej sieciówki. Jak podkreślają sami we wpisie na oficjalnej stronie gry, jest co świętować.

Od momentu premiery byliśmy świadkami, jak ponad 10 milionów piratów łupiło wśród fal, a w ciągu ostatnich 24 miesięcy parliśmy naprzód z wiatrem w żaglach, by dostarczyć wiele dodatków do gry – w szczególności w Rocznicowym Uaktualnieniu w 2019 i wraz z wprowadzeniem comiesięcznych aktualizacji zawartości od lipca.

Twórcy zaplanowali szereg niespodzianek i wyzwań w grze, które będzie można podjąć od tego weekendu przez całe marcowe uaktualnienie. Jest też oczywiście prezent! Każdy, kto zaloguje się do gry między 19 a 27 marca otrzyma specjalną, złotą wersję snajperki Eye of Reach. Broń pojawi się w ekwipunku od razu po wejściu do gry.

Gracze dostaną też rocznicową możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach z pierwszego roku gry i odblokowania limitowanych kosmetycznych przedmiotów. Ci, którzy żałowali, że nie udało im się zdobyć choćby bębna Merricka w czasie, gdy był dostępny, dostaną taką możliwość ponownie.

Dodatkowo, w związku z premierą Ori and the Will of the Wisp, wszyscy użytkownicy Game Pass Ultimate mogą odebrać specjalne, inspirowane tą grą barwy dla statku.

A co dla tych, którzy nie są jeszcze graczami Sea of Thieves? Ci mogą skorzystać z darmowego weekendu z grą, który potrwa do 23 marca. W tym czasie granie w tę produkcję jest darmowe dla wszystkich subskrybentów Xbox Live.

Jednocześnie Rare zapowiada, że przed graczami Sea of Thieves jeszcze wiele do odkrycia.

Nie możemy się doczekać, by pokazać wam wszystkim, co czeka na horyzoncie – ale na razie chcemy uczcić to, co już udało się przeżyć!

Piszą.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry