Zmien skórke
Logo Polygamii

Ścinki: Iris von Everec i inne postacie z Wiedźmina (28.05-03.06)

Dzisiejsze ścinki zdecydowanie należą do Wiedźmina.

Lada Lyumos jako Iris von Everec ze znakomitego dodatku do Wiedźmina 3. Więcej zdjęć cosplayu możecie znaleźć tutaj (zdjęcie na okładce pochodzi z tej samej sesji zdjęciowej):

 

Gracz ukrywający się pod nickiem EC Henry stworzył własny model TIE bombowca dla Battlefronta:

Dzień Dziecka był w piątek, ale możemy pociągnąć tematykę dziecięcą. W Japonii znana jest sztuka tworzenia bento – czyli pudelek śniadaniowych – z wieloma motywami z kultury masowej. Komik Takafumi Ozeki postanowił zrobić dla swojej córki lunche inspirowane jej własnymi rysunkami.

Pamiętacie zapewne niezwykłe grafiki Ástora Alexandra, przedstawiające postacie z Wiedźmina 3 w klimacie noir? Oto zdjęcia autorstwa Milligan Vick:

 

W Shanghaju otwarto w pełni zautomatyzowany oddział banku China Construction Bank, w którym znajduje się urządzenie do skanowania twarzy, hologram, mówiące roboty oraz pokój do rzeczywistości wirtualnej. Placówka została otwarta tydzień temu i jest pierwszą tego typu w Chinach. Miejsce nie jest jednak całkowicie pozbawione ludzkiej obsługi – strażnicy to przedstawiciele homo sapiens, zaś dla klientów o statusie VIP przeznaczona jest sala telekonferencyjna, w której mogą oni zobaczyć się z ludzkim pracownikiem.

A oto piękny cosplay Lydii Scott – Shrouded Armor:

Udanej niedzieli i miłego początku tygodnia!

Redakcja

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Jakby mocno zmrużyć oczy to może jakoś ten cosplay Iris gdzieś jest podobny. Bez podpowiedzi bym nie zgadł, mimo że przechodziłem wczoraj tego questa po raz kolejny.

Popularne wpisy

Popularne Gry