Zmien skórke
Logo Polygamii

Ścinki: Iris von Everec i inne postacie z Wiedźmina (28.05-03.06)

Dzisiejsze ścinki zdecydowanie należą do Wiedźmina.

Lada Lyumos jako Iris von Everec ze znakomitego dodatku do Wiedźmina 3. Więcej zdjęć cosplayu możecie znaleźć tutaj (zdjęcie na okładce pochodzi z tej samej sesji zdjęciowej):

 

Gracz ukrywający się pod nickiem EC Henry stworzył własny model TIE bombowca dla Battlefronta:

Dzień Dziecka był w piątek, ale możemy pociągnąć tematykę dziecięcą. W Japonii znana jest sztuka tworzenia bento – czyli pudelek śniadaniowych – z wieloma motywami z kultury masowej. Komik Takafumi Ozeki postanowił zrobić dla swojej córki lunche inspirowane jej własnymi rysunkami.

Pamiętacie zapewne niezwykłe grafiki Ástora Alexandra, przedstawiające postacie z Wiedźmina 3 w klimacie noir? Oto zdjęcia autorstwa Milligan Vick:

 

W Shanghaju otwarto w pełni zautomatyzowany oddział banku China Construction Bank, w którym znajduje się urządzenie do skanowania twarzy, hologram, mówiące roboty oraz pokój do rzeczywistości wirtualnej. Placówka została otwarta tydzień temu i jest pierwszą tego typu w Chinach. Miejsce nie jest jednak całkowicie pozbawione ludzkiej obsługi – strażnicy to przedstawiciele homo sapiens, zaś dla klientów o statusie VIP przeznaczona jest sala telekonferencyjna, w której mogą oni zobaczyć się z ludzkim pracownikiem.

A oto piękny cosplay Lydii Scott – Shrouded Armor:

Udanej niedzieli i miłego początku tygodnia!

Redakcja

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Jakby mocno zmrużyć oczy to może jakoś ten cosplay Iris gdzieś jest podobny. Bez podpowiedzi bym nie zgadł, mimo że przechodziłem wczoraj tego questa po raz kolejny.