Zmien skórke
Logo Polygamii

Samodzielny dodatek do Superhota - Mind Control Delete - wygląda na większy od podstawki

Superhot: Mind Control Delete
Takie też są chyba ambicje twórców.

DLC do Superhota zapowiedziano już dawno temu, ale dotąd nie wiedzieliśmy o nim nic poza tym, że będzie. Teraz to się zmienia – DLC przyjmuje postać samodzielnego dodatku o nazwie Superhot: Mind Control Delete. Dostaliśmy i zwiastun, i szczegóły, i nawet wczesny dostęp…

Mind Control Delete wprowadzi do rozgrywki więcej głębi. Twórcy inspirują się gatunkiem rogue-like, oferując garść wyzwań o rosnącym poziomie trudności, nowe postacie, świeże triki urozmaicające rozgrywkę i niespotykanych dotąd przeciwników. Wszystko to obudowane będzie “długą, złożoną historią”. Brzmi jak większy, bardziej rozbudowany Superhot, prawda? I w to też chyba celują twórcy.

Tym bardziej wszystkich posiadaczy podstawki ucieszy fakt, że otrzymają oni Mind Control Delete kompletnie za darmo. Jeśli ktoś natomiast chce już teraz posmakować tego, co szykuje studio, od jutra otrzyma możliwość nabycia wersji we wczesnym dostępie. Fabuły i wielu nowych elementów tam jeszcze nie uświadczymy, ale za to będą dwie grywalne postacie, kilkanaście poziomów, nowe animacje, odświeżone AI… Atrakcji raczej nie zabraknie.

Data premiery samodzielnego dodatku pozostaje jeszcze nieznana, ale twórcy celują w… jesień 2018. Daleko, prawda? Ale biorąc pod uwagę, że najwidoczniej dostaniemy coś większego niż sam Superhot, warto chyba czekać.

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
elkocyk
Użytkownik

czy dodatek bedzie tez do wersji vr i do tej wersji dodawany za darmo? czy tylko do standardowego?