Zmien skórke
Logo Polygamii

Rzut oka na mapę w nowym Unreal Tournament

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką wizję mają twórcy względem przejrzystości map i kierunku, w którym zmierza projekt.

Przypomnijmy: nowe Unreal Tournament będzie grą darmową, w pełni otwartą na mody i bez mikropłatności. Pieniądze na utrzymanie gry mają pochodzić z wewnętrznego rynku, na którym gracze będą mogli sprzedawać swoje projekty map.

Epic Games podzieliło się całkiem ciekawym materiałem, który przedstawia koncept jednej z map. Po jej korytarzach oprowadza dyrektor artystyczny produkcji – Chris Perna. Przy okazji opowiada o inspiracjach (pierwszy Alien) oraz wizji, którą próbuje wdrożyć w dalszy proces tworzenia gry.

W starszych UT gracze mieli problem z rozróżnieniem postaci od otoczenia. (…) Jesteśmy świadomi tego, że grze potrzebna jest przejrzystość i na tym się koncentrujemy.

Trzeba jednak zaznaczyć, że UT jest w dalszym ciągu w bardzo wczesnej fazie produkcji i przedstawiony fragment mapy nie wyznacza w pełni kierunku, w którym zmierza artystyczna strona gry.

Wideo jest dość długie, ale mapkę można zobaczyć już na samym początku. Jakie są wasze odczucia co do nowej odsłony Unreal Tournament?

[źródło: yt]

Karol Kała

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry