Zmien skórke
Logo Polygamii

Ruszamy z PolyStreamem! Na start Call of Duty: Warzone i fajni goście

Michał "Dzondzy" Dróżdż
Spoiler: będzie z nami Leh i Łozo.

Plan kiełkował od dawna, ale w końcu udało się go zrealizować. Przy współpracy ze wspaniałym Michałem “Dzondzym” Dróżdżem, ekspertem od kwestii wideo w WP, ruszamy z PolyStreamem.

Jeśli ktoś nie spędził pod kamieniem ostatniej dekady, ten wie, czego się spodziewać. Jak jednak spędził, to w telegraficznym skrócie – gramy na żywo i komentujemy. Czasem solo, czasem w większej ekipie. Czasem będzie prowadził Michał i jego goście, ale regularnie będzie wpadała też obsada Polygamii.

Będziemy skupiać się na tym, co aktualne i grzejące. Raczej nie spodziewajcie się 20 odcinków skakania po klockach w Minecrafcie, a minimum raz w tygodniu ogrywania aktualnych hitów, wydanej ponownie klasyki czy produkcji aktualnie na czasie.

Zaczynamy od znanego i świetnie nadającego się do oglądania Call of Duty: Warzone. Do ekipy Michał zaprosił trzech gości: Łoza, Leha i Miniuwę. Zaczynamy o 20.00 na naszym kanale Facebookowym.

Klikajcie, oglądajcie, dajcie suba (jeszcze się uczymy tych tekstów).

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
2 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szybozaur
Użytkownik

Fantastyczna wiadomość! Wszyscy od dawna czekali na streamy Polygamii. Widać, że coś się dzieje. Coraz ciekawsze newsy (uwielbiam ten, w którym prawie zapowiedziano Mafię 4), a teraz jeszcze streamy z samymi wielkimi nickami. Łozo i Leh prawdziwi celebryci wow!!

gseed
Użytkownik

> Wszyscy od dawna czekali na streamy Polygamii.
> Łozo i Leh prawdziwi celebryci wow!!

To szydera jak rozumiem? 🙂

Ostatnie czego Polygamia potrzebuje to streamy…

Popularne wpisy

Popularne Gry