Zmien skórke
Logo Polygamii

Ruszają pierwsze testy Call of Duty: Mobile

Na razie jedynie dla wybranych.

W marcu były pierwsze deklaracje, że powstaje Call of Duty Mobile, a już teraz pierwsi szczęśliwcy mają okazję pograć w niego w ramach wczesnej alfy. Wymagane jest jednak przebywanie w odpowiednim państwie oraz posiadanie telefonu z… Androidem. Wyjątek potwierdza regułę… Jak informuje Activision, kolejne testy bliżej ostatecznej premiery są więcej niż pewne.

Projekt okazuje się być przy tym całkiem rozbudowany. To bazująca na Unity, smartfonowa wersja multiplayera z dużych odsłon, zawierająca głównie mapy z podserii Black Ops oraz Modern Warfare. Twórcy zapowiedzieli początkowo, że zaczną od Nuketown i Crash, ale najnowszy zwiastun sugeruje, że lista lokacji szybko się wydłuży. Gra zaoferuje sporo różnych trybów inspirowanych w większości dużymi odsłonami cyklu.

Będzie nawet tryb rankingowy i prezentacja najlepszych graczy po każdej rundzie. Nie zabraknie też opcji tworzenia klanów. Activision chce, by tytuł w możliwie dużym stopniu przypominał klasyczną odsłonę. Nie zabraknie też oczywiście znacznych ilości skórek do kupienia – także kwestia modelu biznesowego jest już w zasadzie jasna. Premiera gry już w tym roku na Androidzie oraz iOS-ie. Jak zwiastują natomiast amerykańscy futboliści, także na informacje o tegorocznej odsłonie Call of Duty nie będziemy musieli długo czekać.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
teek
Użytkownik

niepotrzebnie wrzuciliscie snake na okladke..
Kojima prawa autorskie zastrzegl ;]

Popularne wpisy

Popularne Gry