Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: zwiastuny premierowe, "złote deale", bogata Aloy i letnia wyprzedaż na GOG-u

Dirt 4
A Tekken 7 nowym rekordzistą... rozkładania Denuvo na łopatki.

Może trochę gameplayu z Monster Hunter XX na Switcha?

Adam pisał, że to bardzo leniwy port, bo twórcy podciągną jedynie rozdzielczość. Pewnie teraz napisałby coś więcej, ale dzisiejszego Rozchodniaczka mam ja. A wiecie, jakie jest moje zdanie o japońskich grach. Zatem obiecany gameplay:

Albo z Argo?

To ta gra od Bohemia Interactive, o której w zeszłym tygodniu pisał Maciek Kowalik. Darmowa gra od Bohemia Interactive. Darmowa, darmowa, a nie napakowana mikrotransakcjami. I ma premierę w moje urodziny – 22 czerwca.

A teraz pora na zwiastuny premierowe

WipEouta…

Dirta 4…

I The Elder Scrolls Online: Morrowind

W dzisiejszym kąciku chwalenia się liczbami

Horizon: Zero Dawn sprzedał się w nakładzie 3,4 miliona egzemplarzy. Tak powiedziało Glikselowi Sony. Powiedziało też, że jedna na pięć sprzedanych PS4 to wersja Pro. A Aloy gratuluję sukcesu. Gram od poniedziałku i jest to chyba pierwszy konsolowy exclusive, który tak mnie wciągnął.

Za to Styx: Shards of Darkness dostaje demo

Jest już dostępne na pecetach, 9 czerwca pojawi się na Xboksie One, a 12 czerwca – na PS4. Moja sugestia jest taka: czytacie recenzję Maćka, pobieracie demo, podejmujecie decyzję.

Styx: Shards of Darkness

Podobnie jak Battleborn

Tonący dema się chwyta… Choć w przypadku Battleborna, poniekąd fajnego, mowa bardziej o przejściu na model free-to-play z dodatkowymi obostrzeniami. Dostępne będą – bez ograniczeń – wszystkie tryby PvP oraz sześciu, rotujących co tydzień bohaterów.

Może na Makach zbyt wielu gier nie ma

Jest za to obsługa HTC Vive i Steam VR. Na wczorajszej konferencji Apple pokazało przygotowane przez Industrial Light & Magic oraz speców z Unity demo Gwiezdnych Wojen. Ciekawe, czy doczekamy się białego, kosztującego dwa razy więcej iVive’a?

HTC Vive na Apple
Na Macu czy nie, ciągle wygląda się głupio ArsTechnica

VR na Maku ma przyszłość…

… za to Denuvo chyba nie ma jej wcale. Tekkena 7 złamano w cztery dni, czym pobił rekord Rime’a. W Tekkena graliście też na naszym stoisku na Good Game Expo. I bardzo dobrze wam szło.

Chcecie poczuć się jak szejk z Arabii Saudyjskiej?

Kupcie sobie złote PS4 Slim. Wersja 1 TB trafi do sprzedaży w Stanach już w ten piątek, 9 czerwca. Cena? 250 dolców. Europejska premiera planowana jest na 28 czerwca, ale będzie to model wyposażony w 500-gigabajtowy dysk. Na otarcie łez będziecie mogli dodatkowo kupić wersję srebrną.

Skoro dziś wtorek, to posiadacze Xboksa płacą mniej

Oczywiście o ile płacą haracz za multiplayera abonament Gold. Taniej Dragon Age: Inkwizycja w Edycji Specjalnej, Party Hard czy Peggle 2. Z kolei na X360 DLC do Assassin’s Creed III i trochę Call of Duty. Pełna lista dostępna jest tutaj.

Deals with Gold
Deals with Gold

Za to żaden abonament nie jest potrzebny, żeby taniej kupić na GOG-u

A jest co, bo właśnie wystartowała letnia wyprzedaż. Ponad 1500 tytułów przecenionych nawet o 90%. Dodatkowo do pierwszego zakupu dostaniecie Rebel Galaxy za darmo. Osobiście polecam Wiedźmina 3 GOTY za 74,89 zł, SWAT 4 za 24,39 zł czy Stardew Valley za 39 zł. No i świetny Thimbleweed Park za nieco ponad sześć dyszek.

Jestem Adam, gładko ciosy w Tekkenie wyprowadzam

Gdy Eddym maszuję, respekt czują wszystkie szuje

Patryk woli Yoshimitsu, bo po nocach trenuje wó-jitsu

Maciu rusza się ospale, za to Kumą gra wspaniale

A Dominik, pan z Trójmiasta, Hwoarangiem chętnie chlasta

No i Paweł, nasz naczelny, Kingiem leje wszystkie mendy

Rozchodniaczka wam dopieścił, po czym zakończenie skiepścił,

Bartek Stodolny

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry