Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Złóż swoją gitarę, zagraj w Residenta i poproś Mikołaja o Dead Rising

Albo zagraj w golfa. Albo załataj Wiedźmina. Albo graj na komórce. Jesteś panem swojego losu.

Nowy dodatek do Rock Banda

A z nim także nowa, składana gitara. Dziwne, że Harmonix chce jeszcze ryzykować z nowym sprzętem. Ale co my tam się znamy. Dodatek będzie nosił nazwę Rivals i ponoć nawet szykuje jakieś nowe, “duże” tryby dla gry. Fajnie, że developer walczy o tę markę. Gry muzyczne mogłyby (choć trochę) wrócić. Sąsiedzi uwielbiają moje piątkowe sesje ze znajomymi w stare odsłony serii. Uderzają w kaloryfer do rytmu, więc nawet utwory znają. Premiera dodatku przewidziana na jesień.

Demko Residenta nie ma nic wspólnego z finalną grą

Graliście już? W sumie warto, choć strachów na poziomie P.T. nie uświadczyłem. Nie gracie, bo nie chcecie sobie psuć zabawy w styczniu? Bez obaw, zawartości demka nie znajdziecie w grze. Milczącego bohatera również. To ma być osobne doświadczenie, plus minus prezentujące nowy sposób zabawy w Residencie. Przypomina mi to sytuację z horrorem Konami. Aż za bardzo. Swoją drogą, wiecie, że PS4 z zainstalowanym P.T. osiąga dość radykalne ceny na eBayu? Nie, spokojnie, tatuś cię nie sprzeda, przecież jeszcze nie ogłosili Neo.

Myśleliście o którejś kolekcji Kingdom Hearts? Lepiej poczekajcie.

Bo Square nie przekreśla ich następnych, lepszych wersji na PS4, jeśli wierzyć Gamespotowi. Czujecie? Dostalibyśmy chyba pierwszy remaster remastera. Ale gdyby w ramach jednego pudełka udało się zamknąć obie kolekcje z PS3, to byłaby pozycja na kilkaset godzin zabawy.

rozch2

 Data premiery NieR: Automata

No, taka przybliżona. Wiemy już, że kontynuacji niszowego NieR powinniśmy spodziewać się “na początku przyszłego roku”. Platinum Games nie ma problemu, by swoje produkcje puszczać jak z taśmy, ale jeżeli na którymś tytule im bardziej zależy, zazwyczaj bywa opóźniany. Na pocieszenie zwiastun.

Zapowiedziano The Golf Club 2

Bo dlaczego by nie. To kontynuacja tytułu z 2014, traktującego ten sport, no, trochę poważniej niż Mario Golf czy Everybody’s Golf. A właśnie, Everybody’s Golf – co się stało z tą serią? The Golf Club możemy spodziewać się w 2017 roku na PS4, Xboxa One i PC. Według obietnic otrzymamy “najlepszy symulator golfa w historii”, więc jak zawsze “trzymamy kciuki”.

rozch3

Verdun trafi na konsole

Czym jest Verdun? To sieciowa strzelanka osadzona w realiach I Wojny Światowej, w którą dotychczas można było zagrać na pecetach. Wiadomo, że komercyjny sukces Battlefielda 1 pociągnie ze sobą lawinę takich produkcji. Ale niech ma, ta pierwsza wojna, w końcu była tak bardzo ignorowana w naszej branży przez tyle lat.

Promocyjne ceny mobilnych produkcji od 11 bit studios

Czyli taki ichniejszy odpowiednik Summer Sale. Androidowych zapraszamy tutaj, a iOSowych tutaj. Bez wzajemnych docinek tylko. I zapraszamy, poważnie. Jest nawet This War of Mine!

Dead Rising 4 od Mikołaja?

Mogłoby tak być, bo premiera planowana jest na 6 grudnia obecnego roku. To bardzo dobry zabieg przy całej “antyświątecznej” wymowie nowego hitu Capcomu. Nie wiem, czy planuję pod koniec roku cokolwiek innego odpalić na swoim Xboksie. Jingle bells!

Nawet perfekcję można poprawić

Dlatego nowy dodatek do Wiedźmina doczekał się kolejnego patcha. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Rzecz jasna, wyższa rasa ma pierwszeństwo, konsolowcy muszą poczekać jeszcze chwilkę.

rozch4

Rozchodniaczka polewał, myśląc o jednym piwku na swoim wypucowanym balkonie i znowu odkładając granie w recenzowany tytuł

Adam Piechota

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o