Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z Goldowymi grami, słodziakami, zabójcami i demkami

Czyli taka mieszanka wybuchowa. Ale bez wybuchów nie ma świąt, wiadomo.

Największy słodziak Nintendo na nowym zwiastunie

Tytuł ten od premiery ostatniej gry niezmiennie okupuje Yoshi. Woolly World to konkret, jakich mało na Wii U, dlatego jego przenośną wersję uważam za “zło konieczne” uciekania z tej tonącej łajby. Poochy & Yoshi’s Woolly World wyjdzie na 3DS-a w lutym. Jeżeli choć w 75% zachowa ducha oryginału, nawet nie powinniście się zastanawiać. No i ten pluszowy pieseł-Amiibo. Niech mnie kule.

Jak rozszerzy się Call of Duty: Infinite Warfare

Tak się odgrażaliście, tak hejtowaliście, a cały świat znowu łupie w CoD-a. Dlatego w styczniu na rynek trafi pierwsze oficjalne rozszerzenie – Sabotage. Cztery nowe mapki i tryb współpracy do zombiaków, wzorowany na horrorach lat dziewięćdziesiątych. Tak twierdzą przynajmniej ludzie od promocji, bo ja setting letniego kurortu niezmiennie uważam za wyznacznik złotej ery slasherów i takiego jednego pana w masce. Ale strzelać będzie gdzie, będzie także z kim.

War Thunder wyszło z bety

I miało dzisiaj oficjalną premierę. To dziwne trochę, bo nikt za betę jej już nie traktował od długiego czasu. Pobierajcie zatem Ścieżkę Samuraja, po czym łupajcie dalej. Wiadomo, że nic tak nie stymuluje świątecznej atmosfery jak WOJENNA ROZPIERDUCHA. Hoł, hoł!

Polski książę Persji

Nie, wbrew pozorom nie nosi pasiastych dresów lub bluzy z godłem narodowym. Jest rzeczywiście takim klasycznym Księciem. Niebezpiecznie klasycznym. Polska produkcja The Grand Vizier siedzi od jakiegoś czasu na Indiegogo, więc jeśli taki powrót do przeszłości by Was wzruszył, kopsnijcie twórcy, Kamilowi Błaszczykowi, jakiegoś przysłowiowego piątaka.

Demko Gravity Rush 2?

Oj, bardzo proszę. Z wielkimi nadziejami czekam na przyszłoroczną kontynuację przygód Kat. Dlatego jutrzejsze demko wciągnę z przyjemnością, choć zakładam, że to będzie ten sam fragment, który miałem przyjemność ogrywać na WGW w towarzystwie jakiegoś obsmarkanego młodzieńca. Pamiętajcie o Gravity Rush 2, niech ta premiera nie przejdzie zupełnie bez echa. Keiichiro Toyama zasłużył już “jedynką”. Ach, no i 26 grudnia obejrzymy powiązane z grą anime.

Jason lubi zabijać na nowym materiale

Friday the 13th: The Game albo będzie totalną porażką, albo zdrową konkurencją dla Dead By Daylight. O ile kiedykolwiek zostanie tak naprawdę ukończone. Zobaczcie, jak radośnie hasa Jason na nowym gameplayu. Nigdy nie widziałem jeszcze zabójcy, który z taką werwą idzie na wieczorne mordy.

Z Goldem w styczniu zagramy w…

World of Van Helsing: Deathtrap i drugi sezon Killer Instinct na Xboksie One oraz The Cave i Rayman Origins na Xboksie 360 oraz we wstecznej kompatybilności. No cóż, gdyby nie ta wsteczna, to pewnie zaraz zaczęłaby się wielka wojenka platformowa w komentarzach. Rayman, Rayman. Ależ my kiedyś fajne święta spędziliśmy razem. Co to za świetna gra jest. Koniecznie sprawdźcie, jeśli nie mieliście wcześniej okazji.

Przedostatnią środę tego roku podsumował i wrócił do niezobowiązującej sesyjki w Mario Kart 7

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry