Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z deszczem, śniegiem, czołgami i policją

I o rajdach też coś będzie.

Christophe Balestra odchodzi z Naughty Dog

b9df725ee3484da42c836dd9326c1e81_400x400Po 15 latach w studiu, jeden z jego szefów stwierdził, że najwyższa pora poświęcić więcej czasu rodzinie.

Naszym sekretem jest i zawsze będzie talent i pasja całego zespołu. Dlatego odchodząc jestem spokojny o przyszłość Naughty Dog. Ekipa traci tylko jednego z wielu członków.

Evan Wells nigdzie się nie wybiera.

Policja na konsolach

Konsolowa wersja This is The Police doczekała się zwiastuna, który w oczach twórców miał chyba być zabawny. Moim zdaniem nie wyszło, ale może Wam się spodoba. Sama gra jest fajna. Recenzowaliśmy ją tu. 

Galeria z dodatku Ringed City do Dark Souls 3

Całkiem kolorowa.

Rain World ma datę premiery

I zwiastun, po którym znowu trudno ocenić szanse, że gra, w której sterujemy stworzonkiem będącym połączeniem kota i ślimaka może przypaść nam do gustu. Ale premiera już niedługo – zagramy 28 marca.

W weekend gramy w Steep za darmo

Na wszystkich platformach. Ba, Ubisoft ogłosił, że dostęp nie będzie ograniczany w żaden sposób, a na gości czekać będzie też dodany po premierze rejon Alaski. Warto skorzystać jeśli akurat nie możecie wyrwać się w prawdziwe góry. Weekend ze Steep wystarczy by zaspokoić głód szusowania po stokach.

Destiny zaprasza na swoje największe hity

Zgodnie z przewidywaniami wydarzenie Age of Triumph, przywróci do gry trzy raidy – Vault of Glass, Crota’s End i King’s Fall. Dostosowane do obecnego poziomu postaci i z małymi poprawkami. By zacząć zabawę konieczne będzie wbicie 390 poziomu Światła.

Panzer Corps 2 zapowiedziane

No, co – myśleliście, że strategie umarły? Studio Slitherine nic sobie nie robi z takich pomówień i wyda nową grę w przyszłym roku. Ta część rozgrywać się będzie w pełnym trójwymiarze, co może nieco niepokoić purystów. Oczywiście gra zmierza tylko na PC.

Zelda będzie grać w Zeldę

Linkiem, ale zawsze. O 21 naszego czasu Zelda Williams – córka nieodżałowanego Robina Williamsa, której imię nie wzięło się z przypadku – rozpocznie na Twitchu transmisję z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Dochód zostanie przeznaczony na organizację Brain & Behavior Research Foundation.

Odhacza kolejny dzień bez wiosny,

Maciej Kowalik

 

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vries
Użytkownik

Trailer Panzer Corps 2 tak naprawdę nie pokazuje absolutnie nic. Nie wiem czy mam to uważać na trójwymiarową następczynię gier z SSI które lata temu rządziły w strategiach. Fajnie że coś się robi ale co się robi to już wielka tajemnica.

LorDex
Użytkownik

to nie trailer, to raczej teaser.

toadie
Użytkownik

Oj, Panie Macieju,

Nie godzi sie, nie godzi… serwowac rozchodniaczka nie polewajac nic na koniec.
Haniebne i niepolskie zachowanie 😉

Zdrowia!!!