Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z Batmanem, Czarną Panterą i skrawkiem Nieba

Nie zabrakło też rekordów i ploteczek.

Autorzy Until Dawn straszą zwiastunem The Inpatient

Na szczęście nie zwiastuje on kolejnego opóźnienia prequela tamtego udanego horroru. Choć jako reklama spisuje się dość kiepsko. Przed zaplanowaną na 24 stycznia premierą przydałoby się coś lepszego.

State of Decay 2 też już się raczej nie opóźni

ESRB przyznało kategorię wiekową, więc jeden z ważnych tytułów dla Microsoftu jest już na ostatniej prostej.

Jedynka była kapitalna mimo całej tony bugów. A skoro sequel jest już blisko, to zaczynam się trochę jarać. Choć skala zmian mimo wszystko budzi mój niepokój. Swego czasu, byłem bardzo zadowolony z recenzji State of Decay, w której udało mi się zepchnąć zombiaki na margines. Bo to nie była gra o nich. I chciałbym, by z sequelem było podobnie.

Gruzja w Civilization VI: Rise and Fall

Dla tych, którzy zawsze chcieli nią zagrać, okolicznościowy zwiastun prezentujący frakcję.

“Nie przeszkadzać” – będzie moim ulubionym statusem na Xbox Live

Gdy konsola dostanie następną aktualizację oprogramowania rzecz jasna.

Może jestem aspołeczny, ale trochę wkurza mnie, gdy ktoś nęka mnie zaproszeniami do czatu czy gry, zupełnie ignorując fakt, że gram w coś innego. Zmiana statusu na “nie przeszkadzać” rozwiąże sprawę, wyciszając powiadomienia i zaproszenia. Nie jest to może wielki kaliber nowinki, ale mi się przyda. Bo czasem zapominam o wyłączeniu statusu “niewidoczny” i znajomi się martwią, że przestałem się pojawiać na XBL.

The Coalition pracuje nad nowym IP?

Niedawne plotki łączyły autorów Gears of War 4 z nową wersją Perfect Dark. Studio pomaga też przy konsolowym porcie PUBG, a w dalszych planach musi mieć przecież kolejną część sagi Feniksów. Ale odpowiadająca m.in. za motion capture w Gears of War 4 firma Storylab pochwaliła się nową współpracą na swojej stronie.

A potem informację usunęła. Choć nie do końca, bo link mówi wszystko.

2017 rekordowym rokiem dla PS4

Wszystkie modele konsoli znalazły w trakcie okresu świątecznego blisko 6 milionów nabywców. W tym samym czasie sprzedano prawie 56 milionów gier na PS4. Liczba subskrybentów PlayStation Plus dobiła do 31,5 miliona.

Ogółem do graczy trafiło już ponad 73,6 miliona konsol z rodziny PlayStation 4. A miniony rok, był pod względem ich sprzedaży rekordowy.

Jeden Blob to za mało. De Blob 2 też trafi na PS4 i Xboksa One

Sequel rozkosznego platformera w zeszłym roku doczekał się remastera na PC. Za półtora miesiąca odświeżona wersja wyląduje na dwóch z trzech konsol obecnej generacji. Gra ominie Switcha.

Premiera 27 lutego.

Batman wraca na ekrany

Kolejny odcinek tasiemca od Telltale już 23 stycznia.

Autorzy Podróży są już prawie gotowi, by pokazać nam Niebo

Jeszcze odrobinka cierpliwości i przekonamy się, co szykuje ThatGameCompany. Czuję, że znów będzie pięknie. Szkoda tylko, że produkcja zadebiutuje na iSprzętach i Apple TV. Dorobek firmy jednoznacznie kojarzy mi się z konsolami Sony.

Stare i nowe sceny na zwiastunie Czarnej Pantery

Na koniec trochę akcji, która sprowadzi Was na ziemię po wspominkach z Podróży.

Śmiał się do rozpuku, kasując PUBG z Xboksa, gdy zobaczył jak działa i jak klawe jest Fortnite: Battle Royale,

Maciej Kowalik

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry