Rozchodniaczek: widokówki z Dark Souls 3, Yakuza 6 i nowa gra studia Insomniac

Rozchodniaczek: widokówki z Dark Souls 3, Yakuza 6 i nowa gra studia Insomniac
28.01.2016 19:52
Rozchodniaczek: widokówki z Dark Souls 3, Yakuza 6 i nowa gra studia Insomniac
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

W bonusie informacja o jakiej grze pisało się w minionym roku najczęściej. Podpowiedź - była z Polski i nie było to Hatred.

Zacznijmy od obrazków. Ładnych obrazków, które przy okazji zdradzają co nieco o Dark Souls 3. Zanim trafiły na oficjalny profil gry na FB, w sieci troszkę zahuczało od sugestii, że widać na nich Firelink Shine z pierwszego Dark Souls.

I... to prawda. Czyli co? Chyba prequel.

Jecie kolację i nie chce Wam się klikać. Spoko, mamy też ruchome obrazki. Konkretnie - filmik pokazujący prawie godzinę rozgrywki z Yakuza 6. Ten rozdział nie trafi do gry, więc możecie śmiało oglądać.

Yakuza 6 Demo (Full Play) 龍が如く6 Demo

Studio Insomniac zapowiedziało swój kolejny tytuł. Tym razem będzie to gra multiplatformowa (PC, PS4, X1). Song of the Deep nie wygląda jednak szczególnie bombastycznie. Pachnie grami studia PixelJunk i mam nadzieję, że Insomniac ma w rękawie coś innego. Premiera latem.

Song of the Deep - Reveal Trailer

Nie umiecie pływać? Ok. Ale biegać umie każdy - choć nie trzeba tego lubić. Wybaczcie suche przejście z jednego tematu do drugiego, ale teraz będzie o Tron Run. A zależało mi na ominięciu wszystkich klozetowych dowcipów o biegu na tron. Ale rzeczywistość jest nieubłagana. Uniwersum Tron znowu zostanie zredukowane do... czegoś takiego.

TRON RUN/r – Official Teaser Trailer

A ja nawet nie wiem czy ta gra na pewno nazywa się Tron Run/r czy komuś omsknął się na końcu palec. W każdym razie zagramy w lutym na PC, PS4 i Xboksie One. Ok... kto zagra, ten zagra.

A wiecie o jakiej grze media pisały w zeszłym roku najczęściej? Wieeecie. 2015 rok już na zawsze będzie rokiem Wiedźmina. Sami zobaczcie jak Geralt zlał konkurencję.

Możemy też zobaczyć, że media częściej pisały o platformach z rodziny PlayStation niż o Xboksach.

326813018556946474

Patrzy na Ciebie, potem na pusty słoik z napiwkami, a potem znów na ciebie

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)