Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym Zoe nie zagra w kampanię Gwinta, więc ściera krew na Switchu

A my za darmo sprawdzamy Wolfensteina II oraz Project Cars 2.

Jeśli nie wiesz, czy w dzisiejszych czasach zabijanie nazistów da Ci frajdę, to…

pobierz darmowe demko Wolfensteina II na dowolną platformę i ograj cały pierwszy poziom. Potem doczytaj recenzję Patryka. To powinno wystarczająco ułatwić całą decyzję. A potem truskawkowy shake.

Jeśli czekałeś na kampanię w Gwincie, to…

została opóźniona do 2018 roku. Niedobre CD Projekt Red, niedobre. Tryb jednoosobowy powstaje już tak długo, że oczekiwania fanów mogły już przesadnie urosnąć. No cóż. Pozostają mecze rankingowe, prawda?

Jeśli myślałeś, że Thimbleweed Park sprzedał się gdzieś lepiej niż na Switchu, to…

byłeś w błędzie. Nic nowego. Od kilku miesięcy regularniej dowiadujemy się, że właściciele Pstryczka chętniej sięgają po wszelkie nowości. Których, wbrew powszechnej opinii, wcale nie brakuje.

Jeśli masz Golda, to w grudniu “za darmo” zagrasz w…

Warhammer: End Times – Vermintide, Back to the Future od Telltale, Child of Eden i Marlow Briggs and the Mask of the Death. Moim zdaniem bez szału, ale ja nie jestem warhammerowy. Bartek Stodolny to by lepiej stwierdził, czy gra jest warta pobierania. Bartek?

Bartek: Pobierać, nie gadać. Ty, Adam, też dla odmiany zagrałbyś w jakąś grę dla mężczyzn, a nie tylko te Pokemony i inne chińskie bajki.

Jeśli już nie możecie doczekać się dużych dodatków do Resident Evil VII, to…

po pierwsze – witam w klubie, ja też. Podstawka to przecież kawał świetnego survivalu. Do 12 grudnia już niedaleko. To może zwiastun?

Jeśli brakowało Ci sprzątania na Switchu…

oj, na pewno wiesz, co to oznacza. Że polski Serial Cleaner wielkimi susami zmierza na Switcha. Za tydzień premiera. To może nasza recenzja?

Playground Games robi… RPG-a

Mistrzowie arcade’owych wyścigów, autorzy trzech odsłon Forzy Horizon, a teraz ponoć gra w otwartym świecie w erpegowych klimatach. Oczywiście, na drugim planie, powstająca równocześnie z następną Forzą, tworzona przez nowy zespół. Bardzo, bardzo jesteśmy ciekawi, co z tego może wyjść.

Jeśli jesteś zły na Nintendo za stan serwerów w Animal Crossing: Pocket Camp, to…

Nintendo Cię przeprasza. I dzisiaj każdemu graczowi podarowało 20 Leaf Ticketów w ramach rekompensaty. O Pocket Camp pisałem tutaj. Ale w redakcji zagrał tylko Bartek (sam nie rozumiem dlaczego), bo mój telefon najlepsze lata ma już za sobą. Dziś jest dobrze, jeśli działa w ogóle, więc wolę nie kusić losu. Żałuję. Animal Crossing to idealna marka do mobilnego “grania na tronie”.

Fundacja DKMS ze specjalną akcją na Warsaw Comic Conie

Totalnie to lubimy. Kampania PomaGrajmy odbędzie się na jesiennym konwencie w stolicy w dniach 24-26 listopada i ma, rzecz jasna, zachęcić graczy do zarejestrowania się w bazie dawców szpiku. Jestem w tej bazie niemal od dekady. Wy też bądźcie, przecież to zaszczyt, móc kiedyś uratować komuś życie.

Jeśli czekacie na Seven: The Days Long Gone, to…

obejrzycie sobie poniższy materiał. Gra jest ukończona. Trafi na pecety 1 grudnia. Właściwie jest za tuż za winklem.

Albo zagrajcie w demko Project CARS 2

Które właśnie wylądowało w konsolowych sklepach. To jeden z tych tytułów, jakie można równie mocno pokochać, co znienawidzić, więc zawsze warto się upewnić. Całkiem sporą recenzję też mamy.

Dotarliście do końca?

To dla Was zapowiedź dnia. Lub żart dnia. Wybierzcie sami. MOBILNE TAMAGOTCHI. Ale w przyszłym roku.

Ze Śmiercią dziś rozmawiał przez telefon, by stwierdzić, że woli proste decyzje, a kto zakłada nogi na szyję, ten podejmuje ryzyko, że nie ściągnie ich za prędko, więc najpierw poszedł na siłownię, a potem spędził weekend w górach przy niejednym Rozchodniaczku, niekoniecznie wielką literą

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry