Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym Xbox One X czaruje, Atlus zapowiada, a Pokemon Go rośnie

Standardowo, nowinek nie brakuje. Łapać kubek gorącej herbaty i do lektury, szybciutko.

Xbox One X jest tak potężny, że…

…że w sumie mnie to nie jara. We własnej obronie dodam, że podobnie działa na mnie PlayStation 4 Pro. Z obu konsol, w ich premierowych modelach, korzystam na co dzień. Ale macie reklamę.

SHIN MEGAMI TENSEI V

Wybaczcie caps lock. Prywatnie jestem wielkim fanem całej serii Atlusa, więc drugą zapowiedź tego tytułu na wyłączność Nintendo (Switch dokładniej) traktuję z gigantycznym optymizmem.

Nioh na PC bez Denuvo

Nikt nie jest pewny, czy to przez ostatnie wtopy tego zabezpieczenia, no ale tak zdecydowało Team Ninja. Pecetowcom przypominam, że Nioh: Complete Edition swoją premierę będzie miało 7 listopada. Właściwie jest za winklem.

Dobra Gra wraca

Czyli kolekcja tanioszek od Techlandu w przyjemnej cenie (29,90 zł), w której znajdziecie chociażby The Flame in the Flood, Aragami, Layers of Fear czy Obduction. Szukać ich w sklepach możecie od 16 listopada.

Marcus Fenix X

Czyli jakie korzyści dostaną właściciele Gears of War 4 i Xboksa One X:

Data premiert Dragon Ball FighterZ

26 stycznia. Nawet nie polecam sprawdzać, w jakich cenach będą “specjalne” edycje gry. Ale samą grą, podobnie jak Patryk, jestem zainteresowany.

Trzecia generacja wjeżdża…

…do Pokemon Go, oczywiście. Zgodnie z przewidywaniami.

Chyba niebawem poznamy mobilne Animal Crossing

Dedykowany marce Nintendo Direct, który zobaczymy jutro, jest zresztą idealną okazją. Instalujecie drugim połówkom i macie spokój na kilka miesięcy.

Assassin’s Creed Origins – zwiastun na lunch

Wybaczcie suchar. No ale jest. I to w 4K. Może ktoś już przebiera nóżkami.

Z “Pełnej chaty” pozdrawiając, w tego, co już nie jest hydraulikiem, grając i podziwiając zapach świeżego prania, Rozchodniaczka postawił wszystkim

Adam Piechota

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o