Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym twórcy Wildstara, Pathologic 2 i zainteresowani alfą Anthema mają problemy do rozwiązania

Aż przypominają się memy z Schopenhauerem.

Jesień minęła niezauważona dzięki ładnej pogodzie spowodowanej naturalnymi zmianami klimatu globalnym ociepleniem i powoli zaczyna się zima. Noce coraz mroźniejsze, a tu nie było jeszcze czasu przeżyć jesiennej depresji. Jeżeli macie ochotę na jej drobną dawkę, polecam zagłębić się w dzisiejszego rozchodniaczka. A to ktoś się zamyka albo bankrutuje, a to tworzy port gry na Switcha na bazie mobilki, a to zamierza zalać kina corocznym napływem Call of Duty.

Ale spokojnie, jutro też jest dzień!

Carbine studio ostatecznie przestało istnieć
O planowanym wygaszeniu Wildstara pisaliśmy jakiś czas temu, a teraz developerzy ostatecznie podziękowali fanom za 4,5 roku wspierania Wildstara.

Grid Autosport zmierza na Switcha
Nieformalna trzecia odsłona cyklu ścigałek wywodzącego się jeszcze z cyklu Race Driver trafi na pstryczka w przyszłym roku. Port ma jednak opierać się o wersję na iOSa, nie tę z dużych platform. Ciekawe…

The Elder Scrolls: Blades przesunięte
Sytuacja o tyle interesująca, ze gra miała ukazać się… jutro. Kiedy nowa premiera, dokładnie nie wiemy. Krążą słuchy, że najpierw Bethesda zamierza usunąć wszystkie babole z Fallouta 76. No, wiecie co mam na myśli.

Pathologic 2 podzielone na epizody
Ice-pick Lodge, twórcy tego dość psychopatycznego tytułu stracili nieco środków na produkcję, a żeby nie przesuwać premiery, postanowili podzielić grę na trzy fragmenty. Podobno nie opóźnili jednak premiery pierwszego, który ukaże się… tak w sumie dalej nie wiadomo kiedy.

Death Stranding już 30 czerwca 2019?
Nowa gra Hideo owiana jest taką tajemnicą, że nawet daty jej premiery domyślać się trzeba z kanadyjskiej strony Wallmartu. O ile nie jest to kolejny placeholder.

Nowy dodatek do Civilization VI wprowadzi Węgrów
Nasi bratankowie będą jedną z ośmiu nowych frakcji, pod wodzą Macieja Korwina, wywodzącego się z Koloszwary króla.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe alfy Anthem
W ramach uzupełnienia dzisiejszego newsa o testach, do odpalenia bety niezbędny będzie co najmniej GTX970 lub Radeon R9 390, 8 GB ram i i5-3570 lub FX-6350. Chociaż mieszczę się w wymaganiach, wypada rzec “auć”. Klatkujący gameplay z livestreama to nie przypadek – chociaż poważna optymalizacja pewnie dopiero się zacznie.

Wybrano scenarzystę drugiego filmu z serii Call of Duty
Pierwszy jeszcze nie powstał, wiadomo już jednak, że Activision planuje eksploatować markę w kinie równie mocno co na rynku gier. Czyżbyśmy za jakiś czas mieli dostawać również edycję kinową gry z biletem na seans….?

A, zapomniałbym. Scenarzystą zostanie Joe Robert Cole, znany do tej pory za sprawą “Czarnej Pantery”.

Nie zapomnijcie przeczytać naszych pozostałych wpisów z dzisiaj:

spokojnego weekendu
Krzysztof Kempski

 

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LorDex
Użytkownik

z tym klimatem – zacny bait 😀

Popularne wpisy

Popularne Gry