Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym Sniper, Vegeta i Kate Walker słuchają soundtracku Destiny 2

Dyskutujemy także o wyższości szesnastu bitów nad trójwymiarem, dziwimy się cycatym Humble Bundle i zbieramy na grę Cyanide & Happiness. Wesoło jest.

Gracze lubią porównania graficzne

Ale czy tylko ja wybrałbym szesnastobitową wersję Secret of Mana? Cóż. Najważniejsze, że remake powstaje. Bo to fan-ta-sty-czny jRPG.

Humble “Bartka Stodolnego sposób na samotny wieczór” Bundle

No. Ja nawet nie będę komentował. Zobaczcie same miniaturki w świeżym zestawie.

Czekaliście na DLC do Sniper: Ghost Warrior 3?

Bo Maciu raczej nie za bardzo, jak wnioskuję z jego recenzji. Ale The Sabotage, bo taki tytuł nosi dodatek, już jest dostępny.

Fani fliperów – baczność!

Pinball FX3 ukaże się 26 września na PlayStation 4, Xboksie One oraz pecetach. Kurczę, ale bym zagrał w jakiegoś pinballa.

Zainteresowało Was Cyanide & Happiness Adventure Game?

Na pewno kojarzycie, Patryk już dokładnie opisywał ten projekt. Bo jeśli tak, to Kickstarter już, no, wystartował. Widzę, że gra nie będzie miała najmniejszych problemów z zebraniem potrzebnej sumy.

Pierwsza Syberia z datą premiery na Switchu

20 października. Chyba czas przypomnieć sobie tę perełkę po piętnastu latach. Zaczyna mi już brakować miejsca w pamięci wewnętrznej konsolki. A, głupi, bałem się, że nie będzie w co grać przez pierwszy rok.

Najfajniejszy bohater Dragon Balla dostaje swój filmik

Oczywiście, w związku z nadchodzącym FighterZ, które ogrywaliśmy z Patrykiem w Kolonii. Ta gra naprawdę wygląda tak dobrze.

Zwiastun Złotej Edycji Resident Evil 7

Czyli tej z obydwoma dodatkami do prawdopodobnie najlepszego horroru roku (muszę jeszcze sprawdzić The Evil Within 2, żeby mieć pewność). Patryk Wam już wyłożył, czym owe DLC-eki będą. Ja tylko przypominam, że wiążą się z wielkimi spoilerami ostatnich wydarzeń z podstawowej gry, więc zwiastun oglądacie na własną odpowiedzialność.

Jeżeli jeszcze nie widzieliście najlepszego zwiastunu Destiny 2…

To proszę. Japoński. Jak na ten naród, to i tak całkiem spokojny.

A skoro przy Destiny 2 jesteśmy!

Uważam, że udostępnienie pełnej ścieżki dźwiękowej na Tubce to najfajniejsze małe wydarzenie tej środy. Tutaj zajawka, ale na kanale Bungie znajdziecie wszystkie świeże kompozycje. Maciu już kilka godzin temu przepadł gdzieś ze Strażnikami. Jestem bardzo ciekaw jego opinii, ale – jak śmiem twierdzić – mnie do recenzji przypadło coś jeszcze lepszego.

Rozlał i wrócił do nowego Metroida

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry