Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym ostatni będą pierwszymi

Oprócz tego m.in. Egipt w Warszawie, mumioidvania i coś nowego w świecie Overwatch

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi z mrocznym zwiastunem

W redakcji zdania na jego temat są podzielone. Od obwieszczania jarańska kapitalikami po chłodne “meh”. Na pewno podrzuca widzom sporo tropów. Ciekawe, gdzie ostatecznie nas one zawiodą.

Beta Star Wars Battlefront 2 przedłużona

Gramy jeszcze dziś i jutro. Bo póki co dają za darmo. A zagracie, gdy trzeba będzie płacić? Patryk narzeka na stojące po ciemnej stronie Mocy skrzynki, czekające by poddusić portfele. A w tym narzekaniu nie jest sam.

Mumioidvania od WayForward z datą premiery

Może nie kojarzycie, więc nadróbcie zaległości, bo to może być perełka. A zagramy już 24 października. Na wszystkim.

A skoro mumie, to… przedpremierowe granie w Assassin’s Creed Origins na Warsaw Games Week już w ten weekend

Cyfrowy Egipt znajdziecie w strefie Microsoftu.

Na stoisku o powierzchni ponad 1000 m2 do użytku odwiedzających udostępnionych zostanie ponad 100 stanowisk do gry, w tym konsole Xbox One X – jedyne dostępne na rynku konsole do gier oferujące gry w prawidzwym 4K – oraz komputery PC z Windows 10. W części dedykowanej nowej konsoli dostępne będą stanowiska Xbox One X z grywalnymi wersjami Forza Motorsport 7, Assassin’s Creed Origins, Śródziemie: Cień Mordoru, Gears of War 4 oraz Rise of the Tomb Raider, w prawdziwej jakości 4K. Dodatkowo, na strefie powstanie między innymi część motoryzacyjna, w której fani wyścigów będą mieli możliwość zagrać w Forza Motorsport 7 na konsolach Xbox One X wyposażonych w symulatory wyścigowe z najnowszymi kierownicami firmy Thrustmaster.

Epic chwali się cyferkami Fortnite Battle Royale

Pewnie, że przy PUBG 500 tysięcy użytkowników jednocześnie na serwerach szału nie robi, ale… Blisko 4 miliony graczy dziennie to też niczego sobie. Ciekawe jak ta popularność darmowego trybu wpłynie na przyszłość gry.

A przyszłość Overwatch to…

Wciąż tajemnica. Ale Blizzard poszukuje stażysty do tworzenia assetów do nowej, niezapowiedzianej, gry. Kandydat dostanie bonusowe punkty za znajomość świata Overwatch. Za co trzymacie kciuki?

W Śródziemiu zaczyna się wojna

Dziś premiera sequela Cienia Mordoru, więc nie mogło obejść się bez okolicznościowego zwiastuna.

Arsenał The Surge się rozrasta…

Deck 13 oferuje dziś każdemu zestaw 10 nowych, darmowych broni. Sądzę, że warto zaznajomić się z nimi zanim nadejdzie dodatek.

… a Arsenal F.C. jest kolejnym klubem, który trafi do PES 2018 z pełną licencją

Fajnie, że Konami działa, ale to i tak tylko kropla w morzu.

Międzynarodowy Dzień Zdrowia Psychicznego z Hellblade: Senua’s Sacrifice

Po pierwsze – autorzy chwalą się opiniami o grze na nowym zwiastunie. Ale te opinie nie pochodzą od branżowych recenzentów, a od graczy. W tle uchwycone również przez nich obrazki. Miłe, inne, ale to nie koniec. Cały dochód z dzisiejszej sprzedaży gry zostanie przekazany na konto brytyjskiej (Ninja Theory ma siedzibę w Cambridge) organizacji Rethink Mental Illness.

I Międzynarodowy Dzień Zdrowia Psychicznego z polskim Indygo

Na dzisiejszy dzień zwraca również uwagę wydawca tworzonej w Pigmentum Game Studio przygodówki, poruszającej temat depresji. Stąd nowy zwiastun.

Twórcy dają graczom możliwość głębszego spojrzenie na objawy tego zaburzenia. Depresja najczęściej mylona jest z naturalnymi dla każdego człowieka zmianami nastroju i w ten sposób bagatelizowana bądź przeciwnie — prowadzi do stygmatyzacji osób, które zostają z nią zdiagnozowane. Osoby te często gorzej funkcjonują zarówno w środowisku rodzinnym, w miejscu pracy lub szkole i zmagają się z ogromnym cierpieniem.

Premiera na Steamie za 2 tygodnie – 24 października.

Dziś to na tyle. Nie przestraszcie się jeśli za tydzień wtorkowe podsumowanie newsów mniejszych dostarczy ktoś inny – ostrzegł Maciej Kowalik, odliczając dni do urlopu…

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o