Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym ni ma żadnych kuni

Jest za to Udręka. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Ni ma kuni, ale jest Ni No Kuni 2. Na rychłą premierę nie ma co liczyć, bo ostatnio autorzy pochwalili się, że nie jest ukończona nawet w połowie, ale na rozgrywkę popatrzeć można. Zwłaszcza, że – przypominam – gra trafi też na PC.

Obiecałem Udrękę, ale zacznijmy od koszmarów. Takich małych. Takich, które Patryk swego czasu nazwał perełką Gamescomu, porównując nawet do genialnego Inside.

Autorzy Hitmana są otwarci na nowe rzeczy. Nad jedną nową marką już w IO Interactive pracują. Najprawdopodobniej jeszcze na tę generację konsol i pecety. Poprzednie “skoki w bok” Duńczyków zaowocowały m.in. Freedom Fighters i dwiema częściami Kane & Lynch. Czyli pomysły mają…

Kojarzycie Soulblight, poprzednio znane jako Shadowborn? Pewnie nie, ale gra w 2015 roku wygrała Digital Dragons, więc coś w niej musi być. Innym dowodem na prawdziwość tego stwierdzenia niech będzie fakt, że znalazła światowego wydawcę. Z Polski, bo mówimy o PlayWay S.A., z którego szefem rozmawialiśmy tutaj.

A skoro już o PlayWay mowa – rzućcie okiem na Slice Dice & Rice na Steam Greenlight. I nie sugerujcie się tytułem. Czy tylko ja widzę w tych starciach coś z Barbariana?

Jak tylko przypomnę sobie hasło do Steama to dam im łapkę w górę.

Nie liczcie na Final Fantasy XV na Switchu. Wiemy, że były takie plotki, ale Haije Tabata położył im kres. Taki finalny. Skyrim musi wystarczyć.

A jak nie wystarczy to będzie jeszcze Puyo Puyo Tetris, które otrzymało właśnie datę premiery na Switchu i na PS4. Zagramy 28 kwietnia.

Demo Realpolitiks. Gdy czytacie te słowa, demo powinno już być dostępne na Steamie. Więcej o grze możecie dowiedzieć się z naszej recenzji. W skrócie – wygląda jak coś od Paradoxu, ale nie jest aż tak skomplikowane.

 

No dobra. Czas na danie główne – nowy zwiastun Planescape: Tides of Numenera, który opowiada o świecie z bardzo, bardzo odległej przyszłości. Swoją szosą, mogę Wam powiedzieć, że naszej recenzji możecie spodziewać się 28 lutego.

Zlewa resztki eliksiru do michy i wypija na raz, jest gotowy na kolejnego bossa w Nioh,

Maciej Kowalik

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
5 Komentarze
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sevven
Użytkownik

Cholera muszę w końcu przejść to Ni No Kuni bo w końcu nie zdążę przed tą dwójką.

mcklop.
Użytkownik

Fajnie że IO robi coś nowego – ich pozahitmanowe gry zawsze były super.

pear
Użytkownik

Zwiastun Tormenta kapitalny, nie spodziewałem się, że inXile aż tak się do niego przyłoży O.o

gseed
Użytkownik

Za zeiastun odpowiada bodajze nasz techland

Lothers
Użytkownik

Jestem zahypowany na maksa tym Tormentem.

brzanka
Użytkownik

Obawiam się, że mam to samo. – I zdarza mi się po raz pierwszy, choć stary jestem jak przepis na zacierki na mleku.

Vries
Użytkownik

Tak przy okazji, w sprzedarzy pojawiły się dwie gry na 3DS, remake z Playstation 2: Dragon Quest VII: Fragments of the Forgotten Past i Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King. Ta seria ma mocną pozycję w JRPG i jej wydawanie na sprzęt Nintendo to sygnał że w przeciwieństwie do Sony i PSVita 3DS nie zostaje porzucony.

Adam Piechota
Użytkownik

wow. po pierwsze – “siódemka” to wyszła na jesień. po drugie – historia rimejków Dragon Questów i przenośnych konsolek Ninny jest bardzo długo. o wiele dłuższa niż żywot Vity czy 3DS-a 🙂

Vries
Użytkownik

Wow, po pierwsze – ósemka wyszła w 2017 a u was o tym ani słowa ( o siódemce wspomniałem przy okazji bo kupiłem obie gry jednocześnie, na jesień jeszcze nie miałem 3DS). Po drugie przeczytaj mój pierwszy post. Napisałem wyraźnie że to remake z Playstation 2 ( mam PS2 i mam te gry, teraz będę porównywał czy nowa wersja jest rozwinięta czy tylko powtórzona).

Popularne wpisy

Popularne Gry