Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym jest tyle filmików, że nawet Michael Bay postanowił wpaść

Spokojnie, zbyt wielu wybuchów w tym rozlaniu nie planuję.

No dobra, trochę być musi. Ale ten jeden raz. Obiecuję.

Skoro wybuchowy wstęp mamy już za sobą, pora przejść do codziennej porcji newsów w pigułce. A dziś…

Klabater zaprasza na testy Regalia: Of Men and Monarchs

Ale nie takie klasyczne, na Steamie czy GOG-u. Albo właśnie klasyczne, bo w siedzibie CDP.pl w Warszawie. Zarejestrować możecie się tutaj, a firma skontaktuje się z wami, jeśli zostaniecie wybrani. Przy okazji będziecie mogli sprawdzić, czy na takich eventach faktycznie wręcza się ludziom łapówki, żeby potem dobrze pisali o grze (nie wręcza się, serio).

No to pora na kącik filmowy.

Seria Soulcalibur kończy 20 lat

Więc Bandai Namco serwuje nam krótki materiał, w którym znalazły się wszystkie części. A jeśli znacie “kandziory” i inne krzaki wchodzące w skład japońskiego alfabetu, możecie udać się na stronę stworzoną specjalnie na tę okazję.

Z kolei Sniper Elite 4 dostaje pierwszy zwiastun prezentujący fabułę

Jakoś niespecjalnie pasuje mi tam pani, która opowiada wszystko z entuzjazmem automatu zapowiadającego pociągi na dworcu PKP w Poznaniu. “Włochy 1943” to pierwszy z serii materiałów przybliżających realia historyczne, w których przyjdzie nam wcielić się w rolę tytułowego snajpera.

A 13 grudnia Hitman włoży strój świętego Mikołaja

W nadchodzącej, darmowej dla wszystkich, misji “Holiday Hoarders”. Akcja będzie rozgrywać się w przystrojonym świątecznie Paryżu i ciekawe, czy będziemy mogli posadzić sobie swój cel na kolanach i zapytać: “Byłeś grzeczny w tym roku?”

Ghost Recon: Wildlands też ma swój trailer

Nowy, tym razem w Boliwii i znowu kładący nacisk na swobodę, którą mamy mieć przy podejściu do wykonania zadania. Przy okazji możecie też zapisać się do beta testów. Już takich klasycznych. To znaczy normalnych, jak u wszystkich. Tyle że przez ten nieszczęśny uPlay. O tutaj możecie się zapisać.

I Shadow Tactics ma

Tym razem premierowy, bo to już dziś. Gorąco polecam, bo to świetna gra. A wiecie, co jest najlepsze? Że faktycznie da się w niej zrobić to, co na zwiastunie. Trzeba mieć co prawda dużo umiejętności i nieco szczęścia, ale jak najbardziej się da.

No to już macie te nowe “Transformersy”

Nie wiem, o co chodzi. Jakieś smoki, potem chyba Optimus Prime zabija Bumblebee. Ogólnie z tymi “nowymi” filmowymi Transformersami jest tak, że pierwsze były fajne, bo były nowe. Potem to już staczanie się na dno do momentu, w którym seria zaczęła zasysać muł.

EVE Valkyrie dostanie rozszerzenie

Aktualizacja Gatecrash doda do tej jakże przeciętnej gry nową mapę i możliwość customizacji pilotów. Ciekawostką jeśli chodzi o mapę jest fakt, że w jej centrum znajduje się brama nadprzestrzenna, dzięki której możemy wykonywać skoki w obrębie obszaru gry. Aktualizacja dostępna będzie za darmo już 7 grudnia dla wszystkich posiadaczy “Walkirii”.

Natomiast Activision stwierdziło, że odświeżony Terminal dostanie jednak każdy

A nie tylko ci, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe. Nowy Terminal, poza kilkoma zmianami, został też przeniesiony z Ziemi na Księżyc. Bo wiecie, w Infinite Warfare się w kosmosie lata. Co niestety nie zmienia faktu, że to Call of Duty jak każde inne.

Rozchodniaczka polewał, starając się nie wybuchnąć

Bartek Stodolny

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry