Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym czytamy o grach, a Ellie śpiewa męskim głosem

Dodatkowo mnóstwo promocji, darmowe lub płatne dodatki i wampiry opuszczające Wii U.

Nocny Kochanek w akcji

Słyszeliście kiedyś Nocnego Kochanka? Chłopaki z zespołu wystąpili w grze Sports Manager. Ba, możecie z nimi rozegrać jakiś meczyk. Sports Managera znajdziecie tutaj. A ja zaśpiewam swoje ulubione “Miałem nie pić – żartowałem!”

Humble streamuj Bundle

Gry do streamowania i narzędzia do streamowania. Taki zestaw startowy dla wszystkich przyszłych gwiazd, których jako klasyczny pismak będę nie znosił. Tutaj, klikajta, tutaj.

Spodziewaliście się jeszcze Bloodstained na Wii U?

Serio? No to peszek. Ritual of the Night przeskakuje na Switcha. Co z tymi “inwestorami”, którzy planowali zagrać na Wii U? Żartujecie, przecież wiadomo, że oni do 2018 też przeskoczą na Switcha. Ale będą mogli także odzyskać swoje pieniądze. Bardzo ładnie, panie Igarashi.

Sezony Diablo 3 też na konsolach

To zastanawiające, że te okołojapońskie informacje zawsze trafiają się Bartowki (niezainteresowanemu, stwierdzając eufemistycznie) we wtorek, a bardziej bartkowe w moje środy. W trzecie Diablo grałem niecały kwadrans. Ale podstawowe założenia sezonów całkowicie do mnie przemawiają. Jeżeli zaczynacie swój romans z Blizzardem na konsoli, warto przejrzeć ten poradniczek. No i dziabać levele jak szalony.

Darmowe DLC do Gravity Rush 2

Bardzo ładnie, uwielbiamy takie rzeczy. Raven jako grywalna bohaterka. Maciu podpowiada, że to w ramach przeprosin za przesunięcie premiery gry. Idealna okazja, żeby w końcu zacząć Gravity Rush 2. To do ciebie piszę, Piechota. Do roboty, kurczę.

Lubicie czytać?

To może spodoba Wam się ten Story Bundle. W środku mnóstwo tytułów dotyczących gier. Nigdy nie macie za małej wiedzy o swojej pasji, nigdy.

GOG Galaxy wychodzi z bety

Z tej okazji chociażby chmura do zapisów gier sprzed czasów samych chmur, ale i mały zestawik wygodnych usprawnień. Bardzo fajnie, bo lubimy Galaxy.

rozcho1

Klasyczne mapki w Modern Warfare Remastered

No to są. Cztery mapy (Broadcast, Chinatown, Creek, Killhouse) i dziesięć rzadkich skrzynek z lootem. Za darmo? A gdzie tam.

Fajne promocje w PlayStation Store

The Last Guardian za 99 zł, kolekcja Uncharted za 79 zł, Until Dawn za 79 zł. I mnóstwo, mnóstwo innych. W ogóle ostatnio co nie zaloguję się na PlayStation, to kupuję jakiś tytuł w promocji. Store zamienia się w konsolową wersję Steama. Na tym gruncie nikt nie może im podskoczyć.

Podobała Wam się piosenka ze zwiastuna The Last of Us Part II?

To może zainteresuje Was, że jej kompozytor, Shawn James, rusza w małą trasę po Polsce. 27 marca w Katowicach, 28 marca w Warszawie i 29 marca we Wrocławiu. Maciu, idziemy?

Shawn James w Polsce - plakat

Przez dolinę śmierci do swojego Switcha przeszedł

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o