Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Trzecia wojna, Hollow Knight i kącik filmowy

Moortaaaal Koooombaaaaat!

Kto w kinowym reboocie Mortal Kombat?

Jak podaje The Hashtag Show, nowy filmowy Mortal Kombat skoncentruje się na zupełnie nowych postaciach. Poza nimi w filmie reżyserowanym przez Simona Mcquoida (który debiutuje w tej roli) pojawią się bohaterowie znane fanom serii – Sonya Blade, Raiden czy Liu Kang. Co jednak ciekawe, w filmie nie ma się pojawić Sub Zero i Scorpion, którzy dotychczas wydawali się nieodłączni od serii (ale tutaj producent może po prostu szykować jakąś niespodziankę).

Fragment rozgrywki z World War 3

Wprawdzie kamerą z monitorów, ale zawsze coś.

Hollow Knight z patchem na Switchu

Uaktualnienie do wersji v1345 naprawia szereg pomniejszych błędów znalezionych w grze. Jednocześnie twórcy zapowiedzieli wprowadzenie możliwości zmienienia rozłożenia sterowania na konsoli Nintendo. Ta jednak pojawi się dopiero wraz z paczką nowej zawartości Gods & Glory.

Counter-Strike: Global Offensive bez loot boxów w Belgii i Holandii

Najnowsze uaktualnienie do gry zablokowało mieszkańcom tych krajów możliwość otwierania paczek z losową zawartością. Wszystko z powodu regulacji prawnych w tych państwach. Oby teraz tak wszędzie!

Joaquin Phoenix oficjalnie nowym Jokerem

Aktor wcieli się w rolę największego przeciwnika Batmana w nowym filmie, poświęconym w całości historii Jokera. Przewidywalna data premiery – druga połowa 2019. A poniżej – zwiastun dobrego dla odmiany filmu z tym aktorem.

Indiana Jones 5 rok później

Film zamiast, jak przypuszczano, w lipcu 2020, ukaże się 9 lipca 2021.

A dziś na Polygamii pisaliśmy o:

Dominik Gąska

 

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Do informacji o Jokerze z Phoenixem wart dodać że WB planuje też spin-off’a Sausage Squad o Jokerze z Leto w roli głównej.