Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Switch, starocie i strach pełen sukcesu


Sezon ogórkowy zmierza ku końcowi?


Telewizyjna reklama Switcha z grą… której nie będzie na start

Do premiery nowej konsoli Nintendo już tylko nieco ponad miesiąc, nic dziwnego więc, że kampania marketingowa w pełni. Trochę bardziej dziwny jest jednak fakt reklamowania konsoli grą, która nie będzie dostępna na start urządzanie. Niby nikt nie twierdzi, że będzie, ale jednak taka reklama może wprowadzać w błąd…

Trailer nowego Double Dragona

Czy wiecie, że już w najbliższy wtorek premierę będzie miała czwarta część Double Dragona? Gra trafi na PC i PlayStation 4 i, jak wynika z poniższego trailera, przybędzie z olbrzymim ładunkiem nostalgii.

Pierwszy obrazek z Oddworld: Soulstorm

Twórcy najnowszej części serii Oddworld pokazali pierwszy pochodzący z niej obraz. Jak sami piszą, pokazuje on, że w świecie gry dzieje się coś mrocznego i niepokojącego…

soulstorm

Strzelanka od Ninja Theory w przyszłym tygodniu

Dexed, prosty acz atrakcyjny wizualnie „celowniczek” na PlayStation VR ukaże się już w środę, 1 lutego. Za grę odpowiada studio Ninja Theory (Hellblade, Devil May Cry, Enslaved), można się więc spodziewać czegoś wykraczającego nieco ponad przeciętność.

Mario Sports Superstars z datą premiery

Zestaw sportowych gier z Mariem na 3DS-a ma być dowodem na to, że nadchodząca premiera Switcha nie oznacza porzucenia przez Nintendo tej przenośnej konsoli. Gra trafi do sprzedaży w Europie już 10 marca – wcześniej niż w USA i Japonii!

Resident Evil 7 sukcesem!

Capcom z entuzjazmem wypowiada się o wynikach, osiąganych przez najnowszą część Resident Evil. Informuje, że gra sprzedała się w liczbie 2,5 miliona egzemplarzy (trzeba jednak zaznaczyć, że chodzi tu o kopie, które trafiły do sklepów – faktyczna sprzedaż jest więc zapewne niższa, chyba że wykupiono wszystko i wszędzie). Cieszy się również z dużej liczby pobrań wersji demo – ponad 7 milionów (co jest liczbą rekordową dla serii). Cóż, pogratulować.

Nowy zwiastun Mass Effecta: Andromedy

W końcu! Do premiery już na tyle niedługo, że czas najwyższy na zwiastuny pokazujące coś więcej niż tylko parę minut rozgrywki. Konkretny, porządny, “filmowy” trailer Mass Effecta: Andromedy wylądował na YouTube’ie.

Chory, to nie pije

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sasilton
Użytkownik

Może Nintendo myśli że kłamanie w reklamach to taki ficzer jak DLC i płatne multi, które zachodni gracze kochają.

Simplex
Gość
Simplex

“Strzelanka od Ninja Theory w przyszłym tygodniu
Dexed, prosty acz atrakcyjny wizualnie „celowniczek” na PlayStation VR ukaże się już w środę, 1 lutego. Za grę odpowiada studio Ninja Theory (Hellblade, Devil May Cry, Enslaved), można się więc spodziewać czegoś wykraczającego nieco ponad przeciętność.”

Ta gra ukazała się już kilka miesięcy temu na PC.