Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Star Citizen i ARK przesunięte, GTA w kosmosie i "Strefa mroku" w Splatoon 2

Dreadnought
Za to Destructive Creations robi z Ancestors tęczową grę.

Rozchodniaczka zaczynamy smutną wiadomością. Wczoraj zmarł Corey Gaspur. Projektant pracował w BioWare nad takimi tytułami jak Sonic Chronicles, Dragon Age: Origins, Mass Effect 2 i 3 oraz powstającym Anthem. Studio nie podało przyczyny jego śmierci.

Corey Gaspur
Corey Gaspur

Nie na miejscu będzie teraz pisać standardowe suchary i przytyki w stronę Adama Piechoty, więc po prostu zapraszam na dalszą część newsów, które nie doczekały się osobnej notki.

Nowa mapa w Splatoon 2

W najbliższy weekend startuje Splatfest – wydarzenie, w którym gracze dołączają do jednej z dwóch drużyn w Splatoon 1 lub 2 i starają się zdobyć jak najwięcej punktów dla swoich. Z tej okazji Nintendo doda nową, inspirowaną serialem “Strefa mroku”, mapę. Na Zachodzie będzie się ona nazywała Shifty Station ze względu na prawa autorskie.

Pora na ostatnią drużynę w Agents of Mayhem

Carnage A Trois się nazywa, a w jej skład wchodzą: pani sierżant, rosyjski żołnierz i… dziewczyna na rolkach. Jak się w to gra, zapytacie? Patryk wam powie, bo miał już okazję.

Alpha 3.0 Star Citizena przełożona na wrzesień

Czy kogoś to dziwi? We wrześniu pewnie przełożą na grudzień.

Ark: Survival Evolved też przełożone

Na 29 sierpnia. Twórcy tłumaczą, że wynika to z przedłużenia procesu certyfikacji i serdecznie przepraszają. Dodają nawet, że to “zasysa”. A wiecie, co jeszcze “zasysa”? Sprzedawanie wczesnego dostępu w cenie gry AAA.

GTA V leci w kosmos

Nie dosłownie, to nie StarCraft, ale za sprawą moda Grand Theft Space już niebawem będziemy mogli opuścić planetę Ziemię i lać się z kosmitami na ich podwórku.

W kosmosie dzieje się też Dreadnought

Które mogą już wypróbować posiadacze PS4, bo dziś startuje otwarta beta. Osiem map, ogromne statki kosmiczne, jeszcze większa siła ognia. Zdecydowanie polecam, bo gra się bardzo przyjemnie.

Hob rusza we wrześniu

26 września, żeby być dokładnym. Nie wiecie, co to Hob? Paweł grał na ubiegłorocznym Gamescomie.

A Sunless Skies prawie we wrześniu

Bo 30 sierpnia. Oczywiście we Wczesnym Dostępie na Steamie (i GOG-owym Games in Development). Sunless Sea tak mnie zauroczył, że nie mogę się doczekać Sunless Skies i chyba się złamię kupując grę przed wydaniem ostatecznej wersji.

Za to w Destructive Creations robi się tęczowo

A to za sprawą współpracy z Razerem i dodaniu do powstającego Ancestors obsługi Chromy. W ten sposób będziemy mogli przypisać grupę jednostek do przycisku, który zaświeci się w odpowiednim kolorze w zależności od jej stanu. A jeśli nasza baza zostanie zaatakowana, podświetlenie klawiatury zacznie migać na czerwono.

FIFA 14 znika z EA Access

Stanie się to 18 października, ale jeśli mieliście ją pobraną, to gra nadal będzie możliwa, o ile nie zmienicie konsoli albo nie usuniecie Fify z dysku. Warto też dodać, że EA kończy wsparcie dla tego tytułu, więc gra online i tak nie będzie możliwa.

Rzut oka na Zagubionych w XCOM 2: War of the Chosen

Bardzo szybki rzut, bo ci zmutowani przez broń biologiczną obcych ludzie rozszarpią każdego, kto zbyt długo zagości w opuszczonych miastach, które zamieszkują.

Na koniec mam dla was trochę obrazków z F1 2017

Najpierw skończyli się charyzmatyczni kierowcy, potem charyzmatyczne samochody zastąpiono podrasowanymi kosiarkami. Przynajmniej gra ładnie wygląda.

I Deals with Gold

W tym tygodniu taniej wyrwiecie między innymi polskiego Butchera, SteamWorld Dig, Call of Duty: Ghosts czy NBA 2K17. Pełna lista tutaj.

Deals with Gold
Deals with Gold

Rozchodniaczka polał, szykując się na urlop,

Bartek Stodolny

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PentaStar
Użytkownik

Jestem naprawdę ciekaw czy Star Citizen wyjdzie kiedykolwiek jako pełna i spójna produkcja… bo na razie jawi się to dla mnie jako worek częściowo zrealizowanych pomysłów (nie grałem podczas otwartych dni Alphy, wnioskuję tylko po materiałach i artykułach testujących). Mam natomiast Elite: Dangerous i bardzo podoba mi się model rozwoju, który po prostu jest płynny – część nowości jest napędzana fabularnie, zaś inne jak zapowiedzi nowych statków, opcja chodzenia po pokładzie, możliwość lądowania na planetach z atmosferą itd. nie jest kluczowa dla całokształtu, bo w gruncie rzeczy już teraz aktywności jest tak wiele, że nie sposób się nudzić.

Popularne wpisy

Popularne Gry