Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Puść sobie muzykę z Gwinta i nie wpadnij w poślizg na górskiej drodze

mat. prom.
Albo to olej i idź do sił specjalnych. Albo do diabła.

Tyle rzeczy się dziś dzieje. Final Fantasy XV, jakieś Marvele vs. Capcomy, antyterroryści, klocki Lego. Zacznę jednak od dwóch DLC do dwóch, jakże różniących się od siebie, gier samochodowych.

Śnieg spadnie w Forza Horizon 3 już 13 grudnia

W ramach dodatku Blizzard Mountain dostaniemy nową “kampanię” rozgrywającą się, jak nietrudno się domyślić, w pokrytych śniegiem górach. Poza tym będzie 28 dodatkowych osiągnięć do odblokowania i osiem nowych samochodów, w tym Ford Focus RS używany przez Kena Blocka w Gymkhanie 9.

mat. prom.
mat. prom.

Za to miłośnicy potężniejszych (choć wolniejszych) maszyn wybiorą się do malowniczej Francji

Dzięki dodatkowi Vive La France do Euro Truck Simulator 2. W programie znane powszechnie miejscówki, nowe towary, lepsza roślinność i 15 nowych miast, do których dojedziemy po 20 tysiącach kilometrów nowych dróg. Premiera 5 grudnia.

Kolejne plotki o Marvel vs. Capcom 4

Jeśli wierzyć źródłom Polygonu, gra powstaje od jakiegoś czasu i jest planowana na 2017 rok. Tytuł ponoć ma czerpać z Marvel Cinematic Universe, zatem wśród dostępnych postaci zobaczymy raczej Groota, tego gryzonia, Doktora Strange czy któregoś z Avengersów, niż X-Menów. Źródła podają też, że więcej dowiemy się już w ten weekend, podczas PlayStation Experience.

Wiem, że dużo marudzę, ale filmowy Assassin’s Creed naprawdę zapowiada się słabo

No bo jak może być inaczej, skoro ekranizacja skupi się głównie na teraźniejszości czyli tym, co w tej serii jest najnudniejsze? Cóż, premiera już 21 grudnia więc zobaczymy. A teraz zobaczymy nowego Animusa w akcji:

Ubisoft nie zapomina o drugim sezonie Rainbow Six: Siege

Więc już teraz można kupować season passa. Na razie tylko na PlayStation i Xboksa, ale niebawem pojawi się on też na Steamie. Od razu uspokajam, Ubisoft ostatnio przemyślał swoje podejście do DLC i w przypadku R6 nie zamierza przesadzać. Dodatek odblokowuje ośmiu nowych operatorów (normalnie też są dostępni, ale trzeba się trochę za nimi nabiegać w grze) i kosmetykę. Do tego dostaniecie 600 kredytów na zakupy w grze, wcześniejszy dostęp do niektórych elementów i 5% więcej punktów doświadczenia. Wydawca nie zdradził na razie szczegółów dotyczących zawartości na przyszły rok. Ostatni dodatek, Operation Red Crow, ukazał się w listopadzie tego roku.

Lego Worlds opuści Early Access w lutym przyszłego roku

I od razu zagości na PS4:

A Final Fantasy XV doczekało się zwiastuna premierowego

W końcu dziś premiera. Nie rozumiem tych “chińskich bajek” i chyba na tym etapie życia nie chcę już ich rozumieć. Ogarnia je natomiast Adam, ale nikt nie wie, co się z nim dzieje. Pewnie siedzi właśnie w szafie z konsolą i gra. Bo to on u nas napisze recenzję.

Polskie Agony świetnie radzi sobie na Kickstarterze

Gra o piekle od Madmind Studio zebrała już prawie dwa razy więcej, niż twórcy prosili. Na koncie zbiórki znajduje się obecnie 132 tysiące dolarów, a do jej zakończenia jeszcze 11 dni.  Patryk Fijałkowski grał i był w piekło wzięty. Łapiecie? W PIEKŁO wzięty! Bo to gra o piekle! Ha, ha. HA. HAHAHAHAHAHA! Echhh…

Masz pierwszego Dawn of Wara w pudełku, a nie na Steamie?

Nie szkodzi, dobry wujek Sega da ci kod. Wystarczy poprosić. Tutaj. A wiecie, że już w przyszłym roku wychodzi trójka? W odróżnieniu od japońszczyzny, “Młotka” w obu postaciach bardzo rozumiem i nie mogę się doczekać. Też nie możecie? To posłuchajcie sobie motywu przewodniego Kosmicznych Marines:

Albo Eldarów:

Albo Orków:

Albo w ogóle posłuchajcie sobie muzyki

Na przykład tej z Gwinta, bo właśnie trafiła na Spotify.

Rozchodniaczka kończy i idzie zobaczyć, co tam nowego w No Man’s Sky

Bartek Stodolny

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry