Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Przygodówki, Cthulhu i przedwczesne wycieki

Czy naprawdę nie zostaną nam już na E3 żadne niespodzianki?

Ostatni rozdział Dreamfalla z datą wydania

Twórcy Dreamfall Chapters podali datę wydania ostatniej części gry. Ukaże się ona w piątek 17 czerwca. Poza dokończeniem historii wprowadzi również kilka usprawnień do całości. Z okazji ogłoszenia – trailer.

Dzienniki developerów Syberii 3

Czekacie na nową Syberię? Nie możecie się doczekać powrotu Kate Walker? Dni do 1 grudnia dłużą się i dłużą? Pewną pociechę może zapewnić najnowsza część dzienników developerów, w której twórcy mówią o nowościach, jakie Syberia 3 wprowadzi do serii. Poniżej.

Call of Chtulhu z trailerem

Tworzona przez studio Cyanide „oficjalna gra Call of Cthulhu” doczekała się trailera z okazji E3. To RPG z elementami przygodówki ukazać ma się w 2017 roku.

Techland Publishing wydawcą gry Torment: Tides of Numenera

Firma Techland Publishing ogłosiła, że pierwszą wydaną przez nią na świecie grą będzie Torment: Tides of Numenera. Nawiązujące do klasyki RPG dzieło studia inXile ukaże się z opóźnieniem na początku przyszłego roku.

Otwarta beta Halo Wars 2 w przyszłym tygodniu

Na włoskiej wersji sklepu Xbox Live przedwcześnie pojawiła się informacja o otwartej becie multiplayer Halo Wars 2. Według niej testy miałyby się zacząć 13 czerwca i potrwać tydzień. Data startu zgrywa się z konferencją Microsoftu na E3, można więc traktować tę informację jako prawie pewną.

Powstaje Devil May Cry 5?

W sieciowym CV norwerskiego aktora Nilsa Hognestada pojawiła się informacja o jego udziale w grze Devil May Cry 5. Zniknęła równie szybko, jak została zauważona, ale można się w związku z tym spodziewać na E3 jakichś informacji od Capcomu.

dmc

Data wydania ReCore ujawniona przedwcześnie

Intrygująca gra action-adventure, zapowiedziana przez Microsoft na zeszłorocznych targach E3, ukaże się najprawdopodobniej 28 października 2016. Informacja taka pojawiła się na stronie brytyjskiego sklepu SimplyGames. Szybko poprawił on swoją pomyłkę, zmieniając termin z powrotem na jedynie 2016 rok i zapewne dając Microsoftowi szansę na podanie tego terminu podczas konferencji na E3.

Dominik Gąska

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry