Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek o smaku piachu i darmowej działki Rad-X

A wiecie, że dziś premiera nowego Finala?

Nie mogło więc obyć się bez premierowego zwiastuna Dissidia Final Fantasy NT

Skoro za grę odpowiada Team Ninja, to wiadomo, że akcja będzie stać na pierwszym miejscu.

Gracze chcą ratować Paragona

Epic wyłączy serwery pod koniec kwietnia, ale zachowuje się ładnie, bo skoro gra nie wyszła z bety, to każdemu zwraca pieniądze. Czy zrobi coś więcej? Ponad 25 tysięcy graczy podpisało się pod kiepsko napisaną petycją, by serwery działały dalej, nawet jeśli studio porzuci grę. Cóż, nikt nikomu nie może zabronić marzyć.

Śmieszna (?) reklama dodatku The Resistance do Call of Duty WW2

Premiera już dziś, ale – jak to w przypadku tej serii bywa – tylko na PS4. Inne platformy czekają.

Tiny Metal dostaje sporą łatkę

Ale jeszcze nie tą, która sprawi, że spod nazwy trybu multiplayer w menu tej turowej strategii zniknie napis “coming soon”. Sam patch odbieram pozytywnie, bo już po podmianie początkowej animacji na obrazek widać, że autorzy kierowali się sugestiami graczy. A nie brakuje ważniejszych nowinek, modyfikujących poziom trudności, cechy jednostek czy zabudowań.

Może jeszcze coś z tego będzie.

Kolejny darmowy weekend z Falloutem 4

Tym razem na PC. Na Xboksie taka oferta była dostępna w ubiegły weekend. Obie platformy mogą natomiast liczyć na okolicznościowe zniżki.

Fallout 4 jest jedną z “gwiazd” tegorocznych promocji na Xbox Live. Ale 174 zł za edycję GOTY w cyfrze trudno nazwać ofertą nie do odmówienia.

Przeceniono też m.in. Forzę Horizon 3 i dodatki do niej. Gry sportowe od EA czy Zombie Army Trilogy. Wszystkie oferty znajdziecie tu.

Stój, tu policja, a nawet dwie!

Sequel ciekawej mieszaniny czasozarządzacza i gry narracyjnej, która spodobała się Bartkowi trafi jeszcze w tym roku na PC, PS4, Switcha i Xboksa One.

A w nim – nowe miasteczko, nowy szeryf i nowe wyzwania.

Zwiastun Insurgency: Sandstorm kpi z romantycznej wizji wojny

Nie znamy jeszcze planów wielkich branży, na tegoroczny sezon strzelankowy, ale kooperacja New World Interactive i Focus Home Interactive spróbuje w nich namieszać już nie tylko na PC. Jak widać, wojna jest tu traktowana poważnie.

Beta Mordhau opóźniona, więc obejrzymy sobie rozgrywkę z alfy

Fani realistycznego machania średniowiecznym żelastwem pewnie mają ten tytuł na radarze. Autorzy są co prawda do tyłu z pracami, ale w związku z opóźnieniem wersji beta, podeślą kluczyk do prezentowanej alfy również tym, którzy wsparli projekt kwotą pozwalającą testować grę dopiero od fazy beta.

Wszelkie literówki zwali na świeżo kupione okulary, które jeszcze nie do końca dogadują się z jego oczami na krótkim dystansie,

Maciej Kowalik

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o