Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Nowy Baldur's Gate, Rapture na PC i sukces Warhammera

A zaczynamy od pewnego łysego jegomościa.

Data premiery kolejnego Hitmana

Square Enix poinformowało o dacie wydania drugiej części „epizodycznego” Hitmana. Agent 47 wyruszy do włoskiego miasta Sapienza 26 kwietnia. Przypomnijmy – do końca tego roku ukazać ma się siedem takich odcinków, składających się na pełną wersję gry.

Axiom Verge trafi na Vitę w kwietniu

Jeden z największych zeszłorocznych hitów sceny niezależnej trafi w końcu na konsolę Playstation Vita. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórcy, Axiom Verge dostępny będzie jako „cross buy” – ci, którzy kupili go już na PS4, wersję przenośną dostaną więc za darmo. A dodatkowo w ramach podziękowania dla wszystkich fanów obie wersje będą w tydzień od premiery na Vicie tańsze o 10 proc.

Trailer Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear

Dodatek do pierwszego Baldur’s Gate’a, stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za odświeżoną wersję gry, trafił w końcu do sprzedaży. Z tej okazji trailer. W połączeniu z dramatyczną muzyką i próbami pocięcia tego tak, by wyglądało jak zwiastun współczesnej gry, wygląda to dość zabawnie. A to nawet nie prima aprilis! (chyba)

Kolejne potwierdzenie Bioshock: The Collection

Zestaw wszystkich gier z serii Bioshock na konsole aktualnej generacji nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale wydaje się to być już tylko kwestią czasu. Organizacja ESRB przyznała mu klasyfikację wiekową. Teraz byle tylko okazało się, że okładka faktycznie będzie tak dobra.

Everybody’s Gone to the Rapture na PC

Studio The Chinese Room zapowiedziało wydanie przebojowego Everybody’s Gone to the Rapture na PC. Wersja jest już ponoć ukończona i przekazana w ręce Sony, które będzie jej wydawcą.

Warhammer: End Times sukcesem

Twórcy gry Warhammer: End Times – Vermintide poinformowali, że udało im się sprzedać 500 tysięcy jej egzemplarzy. To dla nich naprawdę duży sukces. Gratulujemy.

Rozchodniaczka szybko, szybko, szybko pisał, bo biuro mu zamykają na oczach,

Dominik Gąska

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o