Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Nowa-stara Yakuza, SF od twórców Gothica i pojedynki w Wildlands

Dużo trailerów, trochę dat premier i odrobina muzyki - czyli wszystko, co kochamy!

Zwiastun premierowy Pyre

Najnowsza produkcja studia Supergiant Games doczekała się swojego premierowego zwiastuna. Gra trafi do sprzedaży już 25 lipca.

Yakuza Kiwami na wideo

Nowego materiału audiowizualnego doczekała się również Yakuza Kiwami. Będzie to przeznaczony na PlayStation 4 remaster pierwszej części serii jeszcze z PlayStation 2. Datę premiery zaplanowano na 29 sierpnia.

Dwa nowe materiały z ELEX-a

Kontynuujemy z atakiem wideo! Kolejne dwa filmy pochodzą z tworzonej przez Piranha Bytes gry ELEX i prezentują dwie z czterech pojawiających się w grze frakcji – Berserkerów (Berserks) i Wygnańców (Outlaws). Oba materiały – poniżej.

Immortal Planet z datą premiery

RPG akcji nawiązujące do Soulsów, za które odpowiedzialny jest twórca gry Ronin, dostało datę premiery. Immortal Planet trafi do sprzedaży 28 lipca. I z tej okazji, oczywiście, zwiastun.

Soundtrack z NBA 2K18

Jeżeli jesteście ciekawi piosenek, jakie trafią do najnowszej części symulatora koszykówki od Take-Two, to możecie ją znaleźć w artykule Game Informera, zalinkowanym w poniższym tweecie.

Gracze kontra gracze w Wildlands

Ubisoft poinformował, że już tej jesieni do gry Ghost Recon: Wildlands trafi tryb, umożliwiający pojedynki między graczami. Rozgrywać się będą w klasycznej dla serii formie 4 na 4. Pierwsze wideo, prezentujące tryb PvP w akcji – poniżej.

Trochę prywaty od autora na koniec

Jak być może niektórzy z Was wiedzą, poza pisaniem dla Polygamii i robieniem innych, tajnych rzeczy, od trzech lat nagrywam również z Igą Smoleńską i Tomkiem Pstrągowskim podcast Niezatapialni. Po 150 nagranych odcinkach postanowiliśmy w końcu złamać się i wystartować z profilem na Patronite. Efekt zbiórki, którą uruchomiliśmy tylko i wyłącznie po to, by dać możliwość odwdzięczenia się nam tym, którzy naprawdę mają na to ochotę, zaskoczył naszą całą trójkę.

Korzystając z tej okazji i danej mi przez Polygamię możliwości, chciałem raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim naszym słuchaczom, którzy od lat wspierają nas i udowadniają, że jest sens robić to, co robimy. Jesteście świetni!

Dziś upiję się na wesoło,

Dominik Gąska

 

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o