Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek. Multum zapowiedzianych gier, zdjęcia z planu "Wiedźmina" i wizyta w szpitalu na NFZ

A wtedy wchodzi on, ubrany na bialo i...

… mówi do mnie “Krzysiu, pewnie się nudzisz to pograj sobie trochę w The Division 2. Będziemy ogólnie grać sobie wszyscy i będzie fajnie.” Mowa tu oczywiście o Bartku… i jak zawsze przy takiej okazji muszę jeszcze polać rozchodniaczka, nim weekend rozpocznie się na poważnie. Ostatnim razem taka sytuacja miała miejsce po debiucie Red Dead Redemption 2. Cóż poradzić, polewamy.

Budynki też mają uczucia

Ten niecodzienny symulator rozbudowy miasta będzie o tyle ciekawy, że budynki będą w nim niszczeć i starzeć się, a gracz będzie musiał o nie zadbać. Premiera już latem.

Windjammers 2 zmieni trendy w sporcie

Egranizacja tej niecodziennej dyscyplina sportu od firmy Dotemu trafi na rynek już pod koniec roku. Na razie mamy pierwszy zwiastun z gameplayem.

W Shotgun Farmers okaże się, że każdy farmer ma gnata

Będziemy jednak nie tyle plewić pole przy pomocy shotguna, co przepędzać innych wścibskich farmerów. Kluczem w Shotgun Farmers będzie rywalizacja między graczami.

Nie można też pominąć zapowiedzi Recompile

Gra będzie dość nietypową wizualnie, logiczną platformówką, w której będziemy biegać bohaterem, który wygląda jakby mu się tekstury nie chciały wczytać. Znaczy, hehe, nie może się skompilować.

THQ zapowiada Spellforce: Heroes & Magic

My zaś nie proponujemy mu osobnego wpisu z tej prostej przyczyny, że będzie to mobilka. Zdaje się jednak, że nie będzie to zwykły wyłudzacz kasy, a normalna, wyceniona na 8 dolarów gierka mobilna. Coś jak Alien: Blackout.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmowego Wiedźmina

Po większą ich ilość odsyłam na stronę La Palmy, niewielkiej wysepki zaliczającej się bodaj do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Ciekawe, którą krainę z wiedźmina ta urocza wysepka obsadzi…

Castlevania: Harmony of Despair dołącza do biblioteki Xboksa One

Jeżeli nie w smak wam nowoczesne Castlevanie od Mercury Steam, wsteczna kompatybilność to świetna okazja do zapoznania się z trochę starszym, dwuwymiarowym Harmony of Despair. Gra kosztuje 15 euro, a ja nie mówię jej nie. Tylko wciąż nie zdążyłem jeszcze ogarnąć Bloodstained.

Two Point Hospital z darmowym weekendem

Tylko w tym szpitalu wyleczycie różne dziwaczne przypadki medyczne. Przez weekend na Steamie leczyć można się za darmo, a później można skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczenia, pozwalającej kontynuować hospitalizację. Będzie promocja znaczy się. Więcej o grze w recenzji Bartka.

Niby już w kwietniu zobaczymy zwiastun IX epizodu Star Wars

Patrzcie jak ten czas płynie… Jeszcze czekaliśmy na Przebudzenie Mocy, a tu już trzecia trylogia zbliża się do zwieńczenia. Ale zaraz później będzie kolejna. Wiadomość nie jest jeszcze stuprocentowo pewna, ale panel dyskusyjny z reżyserem na temat IX epizodu to chyba idealny moment…

Dzisiaj na Polygamii:

W tym tygodniu niczego (chyba?) nie recenzuje
Ale i tak znika grać w dwie gry, o których coś wkrótce napisze
Krzysztof Kempski

 

 

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry